kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Oslovte své návštěvníky odběrem a rozesílejte jim reklamní emaily

Tvorba webu Štítek:

V článku se dočtete o tom, jak poslat hromadný email všem nebo vybraným registrovaným uživatelům. Tímto způsobem můžete hromadně posílat novinky (newslettery) a vytvořit si odběr novinek na Vašem webu.


Odběr pomocí emailu

Dnes se bez vlastního emailu snad nikdo neobejde. Je to pomalu jak poštovní schránka na dopisy která nabízí skvělou možnost, jak dát o sobě vědět a neustále udržovat kontakt se svými návštěvníky webu. Pomocí emailům už nic návštěvníkům neuteče. Udržte si jejich pozornost své webové stránky a to hlavně kvůli návštěvnosti a eventuálním prodejům (například u eshopů). Fanoušci webu to jistojistě ocení.


Co plugin nabízí

Díky pluginu rozešlete hromadně uživatelům nový email přímo z redakčního systému WordPress. Naleznete v něm spousty přednastavených vzorů emailů které vypadají profesionálně. Nejdříve než pošlete hromadný email nějakému uživateli, potřebujete od něho souhlas. Ten jednoduše pošlete pomocí pluginu do emailové schránky uživatele a on musí s odběrem novinek souhlasit. Poté se stává platným příjemcem nových emailových zpráv. Emaily můžete posílat do nekonečna. Především je dobré zmínit, že nadměrný spamování může vést k zablokování zpráv od příjemce a proto je vhodné nepsat příliš mnoho zpráv a psát jen to nejdůležitější.


Instalace pluginu

Plugin je dostupný pro redakční systém WordPress a demo verze je zdarma. Nový doplněk vyhledáte po přihlášení do administrace WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem MailPoet. Plugin stáhněte, nainstalujte a bezstarostně můžete používat.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Poslední PR článek

  • Jak těžit a získat tak Bitcoin zdarma?
    Bitcoin jako tzv. digitální měna. U Bitcoinu žádné bankovky a mince nečekejte a už vůbec ne bankovního správce. Veškerá technologie funguje víceméně sama. O přenos prostředků se starají těžaři. Ti za […]

Kategorie

Uživatelský účet