WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit responzivní foto galerii WordPress plugin

Plugin o kterým si v tomto článku povíme, je pro vytváření krásných galerií vhodných i pro mobilní zařízení. Fotogalerie jsou responzivní a nastavení je velice jednoduché a přehledné. Díky tomuto pluginu získáte návštěvnost i za pomocí vkládání kvalitních obrázků na svém webu. Zřízení a nastavení pluginu trvá jen několik málo minut.


Responzivní fotogalerie a pěkné rozhraní

Hledáte uživatelský plugin na přidávání hezkých fotogalerií? Něco bych pro Vás měl! Fotogalerie bude responzivní, takže se správně zobrazí i na mobilních zařízení a tabletu. Věřím, že pro Vás bude tím nejlepším možným řešením pro Vaše fotky. Snadno se používá a obsahuje spousty funkcí důležité na výkon. Můžete vytvářet cokoli od jednoduchých až po ty nejsložitějších fotoalb. Bude se Vám jistě líbit její rozvržení a zobrazení galerií. To z tohoto pluginu dělá tou nejlepší volbou na Vaše fotky.


Přednosti fotogalerií

Docílíte většího zapojení návštěvníků, protože obrázky přitahují pozornost. Jsou pak stránky mnohem poutavější, hezčí a přitahují pozornost. Díky meta značkám pro obrázky můžete zlepšit své SEO výsledky a viditelnost ve vyhledávání obrázků například na Google. To tento plugin umí dokonale nastavit, což přivede nové návštěvníky a zobrazení stránek navíc. S tímto pluginem budou Vaše www stránky vypadat profesionálně díky přívětivé navigaci a rozhodně budou budit lepší dojem než kterýkoliv jiný plugin na WordPress. Fotografie je možné přidat ve vyssokém rozlišení. Mohou být proto v té nejlepší kvalitě.


Plugin najdete pod názvem Photo Gallery by 10Web v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Přidat vytvořenou fotogalerii můžete v každém příspěvku webové stránky (ikonka Add Photo Gallery).


Souvísející téma:

Jak zrychlit načítání obrázků ve WordPressu


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *