Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Nejpoužívanější grafický nástroj pro fotografie WordPress

Tvorba webu Štítek:

Imagify je plugin WordPress vytvořený Imagify, který umožňuje uživatelům přidávat grafiku do jejich nápadů. Přidáním grafiky mohou uživatelé vytvářet živější nápady. Toto je běžný problém, kterému čelí většina lidí a řešení se obvykle nachází ve formě pluginu.


Grafický nástroj

Každý den vytváříme nové abstraktní obrazy v našich myslích. Děláme to prostřednictvím naší představivosti. Fantazie však může být omezující, pokud jde o vytvoření něčeho konkrétního. Někteří lidé mohou tento problém překonat pomocí grafických nástrojů. Jsou to obrázky, které pomáhají s vizualizací. Lze je použít k vytvoření hmatatelnějších nápadů. Imagify používá grafiku, která vám pomůže vizualizovat nápady. Dělá to přidáním grafických prvků do vašich myšlenek. Tyto prvky se běžně používají v uměleckých a designových projektech. To vám usnadní přidávání grafiky do vašich myšlenek při používání Imagify. Budete moci vidět, jak vaše nápady ožívají před vašima očima!


Uspořádaní obrázků

Zjistíte, že se snadno používá a přizpůsobuje grafiku dostupnou prostřednictvím Imagify. Je to díky intuitivnímu ovládacímu panelu pro nastavení obrázků. Navíc lze všechny vaše obrázky uložit a uspořádat pomocí předdefinovaných složek. Díky tomu je snadné najít požadované obrázky při používání Imagify funguje skvěle s weby WordPress díky intuitivnímu rozhraní a přizpůsobitelným nastavením. Pomocí uživatelského rozhraní pluginu můžete do svých myšlenek rychle a snadno přidávat obrázky. Poté můžete své obrázky ukládat, organizovat a mazat podle potřeby!


Plugin na WordPress fotografie a obrázky najdete pod názvem »Imagify – Optimize Images & Convert WebP | Compress Images Easily« v každé administraci WordPress stránky v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.