WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Nejpoužívanější grafický nástroj pro fotografie WordPress

Imagify je plugin WordPress vytvořený Imagify, který umožňuje uživatelům přidávat grafiku do jejich nápadů. Přidáním grafiky mohou uživatelé vytvářet živější nápady. Toto je běžný problém, kterému čelí většina lidí a řešení se obvykle nachází ve formě pluginu.


Grafický nástroj

Každý den vytváříme nové abstraktní obrazy v našich myslích. Děláme to prostřednictvím naší představivosti. Fantazie však může být omezující, pokud jde o vytvoření něčeho konkrétního. Někteří lidé mohou tento problém překonat pomocí grafických nástrojů. Jsou to obrázky, které pomáhají s vizualizací. Lze je použít k vytvoření hmatatelnějších nápadů. Imagify používá grafiku, která vám pomůže vizualizovat nápady. Dělá to přidáním grafických prvků do vašich myšlenek. Tyto prvky se běžně používají v uměleckých a designových projektech. To vám usnadní přidávání grafiky do vašich myšlenek při používání Imagify. Budete moci vidět, jak vaše nápady ožívají před vašima očima!


Uspořádaní obrázků

Zjistíte, že se snadno používá a přizpůsobuje grafiku dostupnou prostřednictvím Imagify. Je to díky intuitivnímu ovládacímu panelu pro nastavení obrázků. Navíc lze všechny vaše obrázky uložit a uspořádat pomocí předdefinovaných složek. Díky tomu je snadné najít požadované obrázky při používání Imagify funguje skvěle s weby WordPress díky intuitivnímu rozhraní a přizpůsobitelným nastavením. Pomocí uživatelského rozhraní pluginu můžete do svých myšlenek rychle a snadno přidávat obrázky. Poté můžete své obrázky ukládat, organizovat a mazat podle potřeby!


Plugin na WordPress fotografie a obrázky najdete pod názvem »Imagify – Optimize Images & Convert WebP | Compress Images Easily« v každé administraci WordPress stránky v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *