Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Nejlepší plugin pro správce souborů WordPress

Tvorba webu Štítek:

File manager je další populární správce souborů, který přináší některé jedinečné funkce spolu s těmi obvyklými. Automaticky kategorizuje soubory do konkrétních složek a podporuje synchronizaci cloudového úložiště pomocí pluginů. Existuje několik skvělých funkcí, jako je Koš, Vault (pro uchování soukromých souborů), Super Downloader, Root Explorer a možnost vytvářet záložky, označovat a komprimovat soubory (ZIP, 7Z a RAR). Podporuje různé metody přenosu souborů, jako je Bluetooth, klient Samba, FTP, SFTP a FTPS server.


Pokročilé funkce zdarma

File manager přináší dokonalou kombinaci obecných a pokročilých funkcí. Zahrnuje klasifikaci souborů, podporu synchronizace s cloudem (prostřednictvím pluginů), kompresi, root explorer, přizpůsobitelnou domovskou stránku, koš a další běžné funkce. Ale to není vše, protože aplikace obsahuje některé z vlastních jedinečných funkcí, jako je Safebox (pro ukládání soukromých souborů), super downloader, správce paměti a podpora bezdrátové tiskárny. Aplikace také podporuje pluginy, které mohou uživatelé nadále používat a přidávat funkce. Na rozdíl od ES má File manager jednoduché rozložení s kartami pro snadné vyhledání funkcí a souborů.


Švýcarský nůž v pluginu

Podporuje kompresi/dekompresi rar a zip a dokonce přichází s vlastním editorem anotací. Podporuje cloudové úložiště, procházení souborů přes Bluetooth, vzdálený přístup k souborům, bezdrátový přenos souborů z počítače, analyzátor SD karet a mnoho dalších funkcí, díky nimž se jedná o švýcarský armádní nůž aplikací. Má také témata. Někoho může odradit jeho nabubřelost funkcemi, reklamami a materiálovým designem, ale pokud hledáte pomocníka typu vše v jednom, je to vaše nejlepší volba.


3 verze pluginu

Na přední straně uživatelského rozhraní má čisté rozhraní a rozložení s kartami, které zajišťuje snadné umístění souborů. Aplikace by měla fungovat každému, kdo hledá správce souborů s funkcemi ochrany osobních údajů, jako je Safebox. Aplikace nabízí bezplatnou verzi podporovanou reklamou a tři placené verze: Pro, Premium a Ultimate. Profesionální verze přináší funkce, jako jsou důvěrné soubory, obnova souborů, podpora tiskáren a odstraňování reklam. Edice Premium a Ultimate obsahují všechny funkce edice Pro a přidávají úložiště GCloud, synchronizaci dat Dropbox a podporu přihlášení.


Závěr

Tento plugin WordPress vám umožňuje snadno organizovat soubory v knihovně médií vašeho webu. Pomocí tohoto nástroje budete moci spravovat a organizovat tisíce obrázků, zvuků, videí a dalších souborů ve vaší knihovně médií. Jednou z jeho výjimečných funkcí je vrstvený displej, který vám umožní rychle najít konkrétní soubory mrknutím oka.


Plugin najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názve »File Manager«. Stačí ho pouze nainstalovat a aplikovat jeho rozšiřující funkce Vašeho WordPress webu.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web