Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Zrychlení načítání WordPress webu pro lepší SEO

Tvorba webu Štítek:

Někdy za čas je potřeba vyčistit mezipaměť každé webové stránky, aby se web rychle načetl návštěvníkům a Google za to web umístil na lepší pozice ve vyhledávání. Je to skvělá SEO praktika která je využívaná miliony weby pro zlepšení výkonu samotného webu. Plugin výrazně zkracuje dobu načítání a stačí ho pouze nainstalovat.


Rychlost načítání webové stránky

SEO neboli také optimalizace pro vyhledávače jsou různé praktiky které se promítají na výsledcích vyhledávání webů jako je Google a Seznam. Čím lepší nastavení SEO, tím lepší je poté pozice při zadání vyhledávaného dotazu související s Vaší stránkou. Stručně řečeno SEO je takový seznam pravidel která by se měla využívat a jednou z nich je právě zrychlení načítání webové stránky. Čím rychleji se web načte, tím lepší hodnocení od vyhledávačů. To Vám výrazně může zvýšit návštěvnost pocházející právě od nejznámějších vyhledávačů jako je Seznam, Google a třeba ještě Bing.


Jak nainstalovat a aplikovat plugin na WordPress

Jediné, co je třeba udělat, aby jste mohli využít tento plugin zdarma, je vyhledat plugin pod názvem W3 Total Cache  který najdete po přihlášení do administrace WordPress stránky v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Plugin stačí pouze nainstalovat, aplikovat a vše už se automaticky vylepší.


Další praktiky které mohou zvýšit návštěvnost zdarma jen díky dodržování určitých zásad se můžete dočíst v článku Jaké jsou základní pravidla seo optimalizace. Doporučuji také plugin All in One SEO (Jaký je nejpoužívanější SEO plugin pro WordPress) vytvořený pro každý WordPress web.


Související téma:

Jak získat kvalitní SEO zpětné odkazy na web
Nejlepší WordPress SEO plugin, který zvyšuje organickou návštěvnost
Optimalizace webu s pluginem Yoast SEO
Jaký je nejpoužívanější SEO plugin pro WordPress
Jaké jsou základní pravidla seo optimalizace
SEO pravidla, která zvýší organickou návštěvnost webu


WordPress Tutoriál

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web