Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Nejlepší cache plugin na WordPress web

Tvorba webu Štítek:

Litespeed cache je řešení pro akceleraci webu, které zkracuje dobu načítání webových stránek. LiteSpeed ​​​​Cache je produktem LiteSpeed ​​​​Technology pro optimalizaci dynamického obsahu na webových stránkách. Má pokročilé funkce ukládání do mezipaměti a optimalizace. LiteSpeed ​​​​Cache je také k dispozici jako plugin na několika platformách včetně WordPress. Kromě ukládání do mezipaměti je LiteSpeed ​​​​Cache skvělý optimalizační plugin, který dělá téměř vše, co potřebujete, abyste správně optimalizovali rychlost vašeho webu. Ve skutečnosti je tak dobrý v optimalizaci, že tento plugin sám o sobě dokáže proměnit vaše nízké skóre Google PageSpeed ​​​​Insights na velmi vysoké skóre 90s.


Rychlejší načítání webu

LiteSpeed ​​​​Cache Plugin je bezplatný plugin pro akceleraci webových stránek vše v jednom. Plugin je navržen jako modul pro ukládání do mezipaměti na úrovni serveru a je navržen tak, aby bezproblémově spolupracoval s webovým serverem LiteSpeed ​​​​. Kromě výkonných nástrojů pro správu mezipaměti nabízí LiteSpeed ​​​​Cache také několik optimalizačních funkcí, které mohou výrazně zkrátit dobu načítání stránky.


Nejlepší cache plugin zdarma

Litespeed cache pohání více než milion dynamických webových stránek. Místo toho LiteSpeed ​​​​​​​​mezipaměť nabízí spoustu funkcí a spoustu možností přizpůsobení, což vám umožní přizpůsobit si vše podle svých představ. To vám žádný jiný plugin nedá. A možnosti ukládání do mezipaměti na úrovni serveru v LiteSpeed ​​​​Cache předčí všechny ostatní moduly pro ukládání do mezipaměti. To samo o sobě hodně vypovídá. Plugin LiteSpeed ​​​​Cache je bezplatný plugin, který můžete získat z úložiště WordPress.


Plugin je zdarma ke stažení v každé administraci WordPressu. Najdete ho po přihlášení do administrace v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »LiteSpeed Cache«.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web