WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Nejlepší 2 formy výdělku z reklamy pro webmástery

Dnes si představíme v tomto článku 2 nejlepší formy výdělku pro majitele webových stránek. Vlastníte-li web, můžete ho jednoduše zpeněžit. Takový web musí ovšem splňovat hned několik podmínek. Tou nejzákladnější je, že web by měl mít nějakou návštěvnost. V případě pár jednotkách návštěvníků moc peněz z reklamy nevyděláte. To však nemusí až tak vadit. Reklamy si na svůj web můžete vložit v každém případě. Tedy i s nulovou návštěvností. Problém je, že Vaše www stránka nebude mít žádný zisky. Svou návštěvnost můžete zvýšit zveřejňováním kvalitního a hodnotného obsahu, který si vždy najde své příznivce. Toť ve stručnosti. O tom, jak zvýšit návštěvnost webové stránky, píši v jiných článcích.


Google Adsense

Zkusme vzít v potaz, že už Váš web má slušnou návštěvnost. Jak takovou návštěvnost dostatečně zpeněžit? Nejlepším způsobem, jak z webu vydělat pár korun navíc, jsou tzv. bannerové reklamy. Mezi největší a nejúspěšnější společností na světě, která se těmito věcmi zabývá, je samozřejmě společnost Google. Působí již v několika zemí a dá se tedy považovat za globální společnost. Nabízí kvalitní vyhledávání a reklamy v něm. Dokonce reklamy z oblíbené sítí YouTube jsou od společnosti Google. I Vy můžete dnes mít reklamu od společnosti Google a to ne jen pro Váš projekt. Reklamy pomocí Google služby můžete zobrazovat i Vy na Vašem webu. Jediné, co je k tomu potřeba, je doména prvního řádu (www.název-webu.cz, www.název-webu.com, ..). Zamítnuty jsou všechny webové stránky na subdoménách (www.název-webu.něco.cz, www.název-webu.něco.com, ..). Splňujete-li tuto zásadní podmínku a máte zakoupenou vlastní doménu, bravo! Můžete si to vyzkoušet hned dnes. Postačí Vám k tomu plugin »Site Kit by Google«. Plugin najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Pokud nevlastníte web, který běží na redakčním systému WordPress, můžete se zaregistrovat u služby Google Adsense a krátký HTML kód vložit na Vaše stránky. Systém platí za shlédnutí reklamy a za kliknutí na reklamní obsah.


A-ADS krypto reklama

Skvělým systémem se jeví i společnost A-ADS  Funguje na podobném principu jako služba Google Adsense, kterou jsem si představili v prvním odstavci. Na své webové stránky vložíte krátký HTML kód a na tentýž místě se zobrazí bannerová reklama ze systému. Dostáváte odměnu za zobrazení unikátního návštěvníka. To znamená, že pokud reklamu již Váš návštěvník neviděl na jiné stránce, dostanete zaplaceno. Počítají se pouze unikátní návštěvníci. Můžete být v klid, protože moc českých ani slovenských stránek se v systému nenabízí, takže je dosti možné, že všichni Vaši návštěvníci budou unikátní a Vy tak dostanete zaplaceno za všechny. Odměnu určuje tedy počet unikátních zobrazení reklamy a dalším faktorem je, že čím více se bude klikat na reklmní bannery, tím by měla být následná odměna větší. Odměny v běžných penězích tu nehledejte. Tento systém vyplácí trochu jinak než je zvykem. Výplata je v podobě kryptoměny Bitcoin na Vaší Bitcoinovou peněženku. Výběr možný od 100 000 Satoshi. Registrovat a začít vydělávat můžete na stránce www.a-ads.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *