WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Nástroj pro klonování a přepsání příspěvků WordPress

Ve většině případů nechcete zveřejňovat duplicitní obsah, protože to může negativně ovlivnit Vaše SEO. Pokud tedy kopírujete stránku beze změny obsahu (třeba jen kvůli změně adresy URL), zvažte po dokončení přesměrování původní stránky. Kopírování stránek nebo příspěvků na webu WordPress znamená víc než jen kopírování a vkládání obsahu. Můžete také zachovat šablony stránek, meta pole, taxonomie, data SEO a obrázky, abyste ušetřili čas při předělání webu nebo aktualizaci obsahu.


Odebrání duplicitních příspěvků Yoast

Pokud se pozorně podíváte na jiné příspěvky, můžete najít zajímavý obsah, který Vašemu silnému příspěvku chybí. Pak samozřejmě přidejte! To však může být docela rébus, a právě zde přichází na řadu zkopírování příspěvku. Pomocí možností přepsání a opětovného odeslání můžete aktualizovat své nejvýkonnější příspěvky přidáním informací z jiných příspěvků. Nebo si můžete vytvořit nový klon, abyste se na oba články podívali blíže, oba naplno využili a spojili je do jednoho skvělého a kompletního článku. Pomocí posledně jmenovaného můžete kopírovat a aktualizovat klonovaný obsah na nejvýkonnější adresu URL. Ale ať už se rozhodnete přepsat a znovu odeslat nebo klonovat, nezapomeňte přesměrovat příspěvky, které si neuchováváte! Pokud máte velmi podobné příspěvky a soutěžíte o první místo ve výsledcích vyhledávání, můžete je také spojit do jednoho kompletního a kvalitního příspěvku. Chcete-li to provést, můžete zkontrolovat výkon těchto podobných příspěvků, který z nich získá největší návštěvnost a který se umístí nejvýše.


Yoast duplicitní doplněk příspěvku

Plugin Yoast Duplicate Post je užitečný pro ty, kteří chtějí obsah znovu použít, upravit a znovu publikovat. Hlavní funkce umožňuje vytvářet revidované koncepty a publikovat je jako nový obsah nebo přepisovat předchozí obsah. Ať už jsou potřeby tvůrce obsahu jakékoli, plugin usnadňuje úpravu starého obsahu. Plugin Yoast Duplicate Post má mnoho užitečných možností, jako je určení data, které se má použít při duplikování, zadání předpony nebo přípony pro nový titul, výběr uživatelských rolí, které mohou provést duplikaci, výběr akcí a umístění, které se mají zobrazit, a více. Plugin ve výchozím nastavení funguje hned po vybalení, ale je dobré vědět, že existuje mnoho užitečných možností, které se mohou hodit v různých případech použití.


Plugin je k dispozici v každé administraci WordPressu. Stačí zajít do kategorie »Pluginy« a »Instalace pluginů« ve WordPress administraci a vyhledat plugin pod názvem »Yoast Duplicate Post«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *