WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Těžba bitcoinu na mobilu a PC

Bitcoin jako tzv. digitální měna. U Bitcoinu žádné bankovky a mince nečekejte a už vůbec ne bankovního správce. Veškerá technologie funguje víceméně sama. O přenos prostředků se starají těžaři. Ti za provedené akce dostanou odměnu v podobě kryptoměny Bitcoin. V systému se nedá podvádět. Cenu této kryptoměny určuje nabídka a poptávka. Nyní můžete tuto slavnou kryptoměnu těžit i Vy!


Těžba Bitcoinu na PC nebo mobilu

Těžit Bitcoin a stát se tak těžařem je opravdu snadné. Jediné, co je k tomu potřeba, je vlastnit PC nebo mobilní telefon s připojením k internetu. Na webové stránce spustíte těžbu a vše funguje samo. Automaticky schvalujete transakce v platební síti. Výši odměny závisí na výkonu konkrétního zařízení. Platí, že čím výkonnější tím je větší odměna.


Provizní systém

Přiveďte do systému své kamarády a získáte odměnu za doporučení nového těžaře. Čím víc vytěží Váš doporučený člověk, tím je Váš zisk větší. Samozřejmě drobnou odměnu získáte i z jeho sítě doporučení.


Kde těžit a směnit Bitcoin

Těžit Bitcoiny s mobilem nebo PC můžete na adrese www.cryptotab.com. Své prostředky si můžete nechat zaslat na svou Bitcoinovou adresu. Bitcoinovou adresu (peněženku) můžete založit zdarma například na Binance.com, CoinBase.com nebo BitPanda.com. V krypto peněžence můžete poté směnit kryptoměny za jiné nebo vytvořit požadavek na vyplacení ve své klasické měně jako je česká koruna, dolar, euro a podobně na svůj bankovní účet. Doporučuji si kryptoměnu ponechat, aby došlo k jejímu většímu zhodnocení.


Související téma:

Ověřený online výdělek na internetu (4 způsoby) bez investic
Jak získat kryptoměny zdarma? Hraním her!
Ověřený výdělek prostřednictvím internetu 2-15 dolarů/m. v kryptoměně


 

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *