kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Nejlepší bezplatný online nástroj pro analýzu klíčových slov

Tvorba webu

V tomto článku Vám odpovím na otázky ohledně analýzy klíčových slov. Řekneme si na co analýza klíčových slov je a kde analyzovat webovou stránku zdarma. Nechybí také stručný popis toho, jak pracovat s klíčovými slovy, které nám vygenerovat nástroj pro SEO analýzu zdarma.


Co je to analýza klíčových slov

Pomocí analýzy můžeme získat tzv. návrh toho, o čem by náš web měl být a co by určitě měl obsahovat. Klíčová slova jsou slova, které lidé vyhledávají pomocí vyhledávače jako je Seznam.cz nebo Google. Díky nim Váš případný web lidé najdou. Online nástroj který si představíme, Vám pomůže s tvorbou obsahu v případě, že už nebudete vědět o čem dál spát své nové příspěvky.


Co vše napoví analýza klíčových slov

Analýzou klíčových slov zjistíme především, co lidé hledají, v jaké míře, jaké fráze a kombinace a na nás už pouze zbývá využít tyto informace, co nejvíce sami dokážeme. Online nástroj nám zdarma pomůže analyzovat tyto slova zcela zdarma. V případě pro více možných pokusů vyhledat hledanou frázi můžete zakoupit premium členství. Je důležité z hlediska návštěvnosti tvořit obsah takový, jaký nám analýza radí a to zejména podle hledanosti určených frází. Čím hledanější slova, tím větší pravděpodobnost získat větší návštěvnost v případě, že obsadíme ty nejlepší možná místa v pořadí výsledků vyhledávání. Samozřejmě čím hledanější slova zvolíte, tím těžší bude předehnat možné konkurenty. Získat návštěvnost u méně hledaných slov a frází je snadnější.


Online nástroj na analýzu klíčových slov

Nástroj funguje i pro české hledané slova. Jednoduše vložte na web www.neilpatel.com/ubersuggest/ nějaké slovo jako například WordPress plugin a web Vám ukáže hledané shody jako vidíte na obrázku výše (Nejlepší WordPress pluginy, WordPress plugin Galerie a podobně). Ty nejhledanější by Váš web měl obsahovat v případě, že Vaše napsaná fráze souvisí s Vaším obsahem na webu.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Facebook

Poslední PR článek

  • Jak získat kryptoměny zdarma? Hraním her!
    Dnes si představíme další možný a ověřený výdělek na internetu v podobě kryptoměn jako je Bitcoin, Ethereum, Binance, Doge coin a podobně. Je to takový simulátor těžby kryptoměn a hra v jednom. Výběr […]

Menu