Joinchat: Jak do WordPressu přidat chat

WordPress

Chatování se⁤ stává stále​ populárnější formou komunikace na internetu. ​Webová‍ stránka, která nabízí‍ chatovací možnosti, může zvýšit interakci návštěvníků s vaším obsahem. Pokud provozujete webovou stránku postavenou na platformě WordPress, plugin Joinchat je vynikajícím nástrojem pro přidání chatu. Jak Joinchat funguje ⁣a jak ​jej můžete ⁤používat, se dozvíte v tomto článku.

Co umí plugin Joinchat

Joinchat je intuitivní‍ plugin​ pro WordPress, který umožňuje snadno​ přidat chatovací⁢ rozhraní‍ na vaši webovou stránku. Podporuje různé formáty chatu, včetně klasického chatovacího okna nebo ikony​ na stránce, ⁣která ⁢otevře ‌chatovací dialog. Plugin je možné nastavit tak, ⁢aby ⁤splňoval váš konkrétní ​design a ⁣potřeby. Můžete ho například umístit na konkrétní stránku nebo přizpůsobit‍ jeho barvy a ikony. Joinchat také nabízí možnost automatického zobrazení pozdravu nebo ⁢uvítacího zprávy ⁤pro návštěvníky⁣ webové stránky.

Proč používat Joinchat

Používání ⁢pluginu Joinchat⁢ má mnoho výhod. ‍První a nejdůležitější je zvýšení interakce s návštěvníky vaší webové ⁤stránky. Chatovací možnosti⁢ umožňují návštěvníkům okamžitě se vám ozvat ‍s otázkami, komentáři nebo jinou zpětnou vazbou. Tím se vytvoří lepší uživatelská zkušenost a ⁣buduje​ se ​vztah mezi návštěvníky a vaším⁣ obsahem. Joinchat také poskytuje rychlou a efektivní‍ podporu pro vaše návštěvníky, což může výrazně ⁢zlepšit kvalitu vašich služeb.

Navíc, Joinchat je snadno přizpůsobitelný a flexibilní. Můžete‌ si ho nastavit‌ tak, aby vyhovoval vašemu designu a‍ značce. S jeho mnoha možnostmi nastavení můžete⁢ přesně určit, kde a ‍jak se má chatovací okno zobrazovat na vaší stránce. Tento⁤ plugin také nabízí další‍ užitečné funkce,⁢ jako⁣ je sledování ​statistik chatu nebo možnost přemístit chatovací okno na desktopu na jinou stranu obrazovky.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Zvýšení interakce s návštěvníky ‍webové stránky
  • Poskytnutí⁤ rychlé a efektivní podpory
  • Přizpůsobení designu a umístění chatovacího okna
  • Sledování statistik chatu
  • Flexibilita a přizpůsobitelnost podle vašich potřeb

Podobné pluginy jako⁢ je Joinchat

Pokud plugin Joinchat nevyhovuje vašim potřebám, existuje⁢ také několik alternativních pluginů pro přidání‍ chatu na‍ vaši WordPress stránku. Mezi nejznámější patří Zopim, Tawk.to, LiveChat⁤ nebo WP Live Chat Support. Je vhodné si vyzkoušet několik těchto pluginů a zvážit, který je nejvhodnější pro‌ vás.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu ‌Joinchat je ‍jednoduchá a může ‍ji provést každý správce webové stránky. Postupujte podle následujících kroků:

  1. Přihlaste se do administrace vaší WordPress stránky.
  2. Klikněte na “Pluginy” ​v ‍levém menu a poté na “Přidat nový”.
  3. Vyhledejte “Joinchat” v sekci “Vyhledávání ‌pluginů”.
  4. Klikněte na tlačítko “Instalovat” vedle pluginu Joinchat a poté na “Aktivovat”.
  5. Nastavte⁤ si ‍Joinchat podle​ vašich preferencí a začněte chatovat!

 


 

Závěr: Plugin Joinchat je⁣ skvělým nástrojem pro přidání chatovacího rozhraní na vaši⁤ WordPress stránku. S možností přizpůsobení designu a umístění ⁢chatovacího okna, a také ‍s různými funkcemi a statistikami, můžete zvýšit interakci s ⁣návštěvníky a‌ poskytnout jim‍ rychlou podporu. Pokud hledáte snadno použitelné a efektivní řešení pro ⁤chatování na vaší webové ⁤stránce, Joinchat ⁤je skvělou volbou. Stačí si plugin⁤ nainstalovat a začít komunikovat se svými návštěvníky ještě dnes!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma