WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jaký zvolit plugin pro správce souborů WordPress

Jedná se o jeden z mála pluginů správce souborů WordPress, který je kompatibilní s tvůrcem webu, takže můžete uspořádat i tyto zdroje. Zvládá také více typů souborů, více jazyků, obsah WooCommerce, drag and drop, dotykové a hromadné úpravy souborů a složek. Jako funkce nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, vynikající kontextové menu, plnou kontrolu nad panelem nástrojů, možnost vytvářet neomezený počet složek a podsložek, podporu více typů souborů, kompatibilitu s dalšími pluginy a oblíbenými WordPress tématy, vícejazyčnost podpora a další.


Nejpoužívanější plugin na správce souborů

Stáhněte si plugin File Manager, který má hodnocení 4,4 z 5 hvězdiček a více než 100 000 aktivních instalací. Pokud tedy hledáte jednoduché rozhraní, které vám pomůže nahrávat a spravovat stahování, je to ono. Můžete snadno zveřejňovat odkazy ke stažení, zaznamenávat stahování a prodávat svá stahování!


Co plugin umí

Tento plugin WordPress vám umožňuje snadno organizovat soubory v knihovně médií Vašeho webu. Pomocí tohoto nástroje budete moci spravovat a organizovat tisíce obrázků, zvuků, videí a dalších souborů ve Vaší knihovně médií. Jednou z jeho výjimečných funkcí je vrstvený displej, který Vám umožní rychle najít konkrétní soubory mrknutím oka. WordPress je dodáván s různými pluginy pro správu souborů WordPress, které vám pomohou rychle a snadno spravovat vaše soubory. Pokud tedy chcete hledat konkrétní soubor v hromadě souborů, správce souborů WordPress je Vaším jediným zachráncem.


Plugin najdete pod názvem »File Manager«. Je dostupný ke stažení zdarma v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Stačí ho pouze vyhledat, stáhnout a aplikovat na Váš WordPress web.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *