WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak zrychlit načítání WordPress webu a ušetřit místo

Chceš optimalizovat obrázky ve svém WordPressu? Štěstí je na tvé straně, protože Imsanity je tu, aby ti pomohl! Je to plugin, který automaticky nastaví velikost obrázků, které nahraješ, aby se vešly do tvého webu. Je to jednoduché – stačí si nainstalovat plugin a nastavit si velikost obrázků, kterou chceš. Pak už jen stačí nahrávat obrázky a Imsanity je automaticky optimalizuje. Takže už nemusíš trávit hodiny optimalizací obrázků – Imsanity to udělá za tebe!


Zrychlení načítání stránek

Imsanity je skvělý plugin pro WordPress, který vám pomůže zrychlit načítání stránek. Umožňuje vám automaticky omezit velikost nahrávaných obrázků, což znamená, že se na vašich stránkách nebudou zobrazovat obří obrázky, které by mohly zpomalit jejich načítání. To znamená, že vaše stránky budou rychlejší a přístupnější pro všechny návštěvníky. Takže pokud chcete zrychlit načítání stránek ve WordPressu, Imsanity je skvělou volbou!


Větší místo pro soubory

Plugin Imsanity je skvělý způsob, jak ušetřit místo na serveru a zabránit přetížení. Umožňuje vám automaticky omezit velikost nahraných obrázků, takže se nemusíte starat o to, abyste je před nahráním zmenšili. To znamená, že se nemusíte starat o to, abyste se vyhýbali přetížení serveru, protože plugin Imsanity to udělá za vás. Takže pokud hledáte způsob, jak ušetřit místo na serveru a zabránit přetížení, plugin Imsanity je skvělou volbou!


Pro redakční systém WordPress najdete tento plugin v administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Imsanity«. Stačí ho přidat do své webové administrace a můžete používat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *