Jak zobrazit aktuální šablonu na panelu nástrojů

WordPress

V případě provozování webových ⁣stránek je důležité mít přehled o aktuálně použité šabloně. ⁤Plugin Show Current Template je výborným nástrojem,​ který poskytuje tuto informaci přímo ‍na⁢ panelu nástrojů ve správě WordPressu. Tento článek⁣ se zaměří na výhody používání‍ tohoto pluginu a také na to, jak ho nainstalovat⁢ a používat.

Co ‍umí plugin Show Current Template

Plugin Show Current Template zobrazuje název aktuálně použité šablony přímo na⁢ panelu nástrojů v administraci WordPressu. Toto je užitečné především pro webmastery, kteří často ⁣upravují nebo spravují více šablon. S tímto pluginem nemusíte zbytečně přepínat mezi ⁣správou šablon a administrací webu, ⁢abyste ‌zjistili, kterou ​šablonu právě používáte. Každý nově načtený⁣ stránku nebo příspěvek ‍vám okamžitě zobrazí​ název aktuální šablony.

Proč používat Show Current Template

Někdy se může stát, ⁢že si zapomenete, jakou šablonu momentálně na svém webu používáte. ⁤Tím pádem‌ nevíte, jaké úpravy provádět, a nemůžete to zkontrolovat ⁢na panelu​ nástrojů. Plugin ​Show ⁢Current Template vám tento‌ problém řeší jednoduchým‌ zobrazením aktuální šablony přímo na panelu nástrojů. ⁣Tímto způsobem k ní máte okamžitý přístup a můžete ‌se pustit do úprav, aniž byste museli‌ hledat správnou šablonu. To vám ušetří čas a usnadní práci s webovými stránkami.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Jednoduchost: Plugin Show Current Template je⁤ velmi jednoduchý na používání a instalaci.
  • Pohodlí: Díky ‍zobrazení aktuální šablony na ⁤panelu ⁣nástrojů je její přístupnost velmi snadná a rychlá.
  • Časová úspora: Nemusíte se zdržovat hledáním správné šablony, což‌ vám ušetří čas a‍ usnadní práci s webem.
  • Praktičnost: Plugin‍ zobrazuje aktuální šablonu,⁢ což je užitečné, zejména pokud spravujete více šablon nebo ⁣webových stránek.

Podobné pluginy jako je Show Current Template

Kromě pluginu Show​ Current Template existuje‍ několik ⁢dalších podobných pluginů, které poskytují informace o aktuální šabloně. Mezi tyto pluginy ⁣patří například “Template File Names” nebo “What Template”. Tyto​ pluginy nabízejí ⁤obdobné funkce a‍ také zobrazují aktuální šablonu přímo na panelu nástrojů.

Instalace‌ pluginu‍ přímo ⁣v administraci

Instalace ‍pluginu Show Current Template je velmi jednoduchá. Stačí přejít do ⁢části “Pluginy” ve ⁣správě WordPressu a vyhledat plugin “Show Current Template”. Po kliknutí na tlačítko “Instalace” se plugin automaticky nainstaluje a je připraven k použití. Po nalezení⁣ aktuální šablony na panelu nástrojů je vše připraveno k pohodlné a‍ efektivní správě webových stránek.

 


 

Závěr: Plugin​ Show Current Template je velmi užitečný nástroj pro správu⁣ webových stránek, protože poskytuje okamžitý přístup k aktuálně použité šabloně přímo‍ na panelu nástrojů. ⁢S tímto pluginem je snazší‍ provádět úpravy a spravovat webové stránky, což vám ušetří čas a usnadní⁢ vaši práci. Proto je doporučeno používat tento plugin, protože jeho instalace je ⁣snadná a jeho výhody jsou zřejmé.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma