Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak změnit písmo WordPress webu pomocí Google font

Tvorba webu Štítek:

Máte šablonu, která je nedokonalá? Nyní ji o něco můžete ještě vylepšit. Stačí si nainstalovat plugin a změníte například písmo titulků, textů, odkazů a podobně. To vše díky písmům od společnosti Google, který nabízí až neuvěřitelných 998 druhů stylů písmen.


Cesta k dokonalosti

Obsah webu by měl vypadat na první pohled výborně a na ten druhý ještě dokonaleji. Text by měl krásně vypadat, aby zaujmul a návštěvník měl chuť článek přečíst až dokonce. To záleží především na obsahu, ačkoliv vzhled je také velmi důležitý. Formátujte text tak, aby vypadal co nejprofesionálněji. Jsou určitě věci, který jednoduše nezměnit a budete k tomu potřebovat patřičné zkušenosti a zejména vědomosti. U textu to tak není. Můžete ho snadno změnit pomocí pluginu, který si nainstalujete.


Jednoduché ovládání

Nezůstávejte u jednoho druhu písma. Je to nuda. Plugin při upravování písma Vám ukáže živý náhled. Výsledky vidíte tedy ihned. Můžete si se styly pohrát a dovést k dokonalosti. Jakmile budete hotoví s úpravou, můžete změny uložit a publikovat.


Plugin najdete pod názvem »Fonts Plugin – Google Fonts Typography« v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.