WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak získat kryptoměny zdarma? Hraním her!

Dnes si představíme další možný a ověřený výdělek na internetu v podobě kryptoměn jako je Bitcoin, Ethereum, Binance, Doge coin a podobně. Je to takový simulátor těžby kryptoměn a hra v jednom. Výběr je možný od 10 000 Satoshi (BTC). Díky tomuto simulátoru těžby můžete snadno získat kryptoměny zdarma a bez investic.


Co jsou to kryptoměny

Kryptoměny jsou dnes velice populárním tématem. Konkrétně kryptoměna Bitcoin je brána jako digitální zlato. Její cena za poslední roky raketově stoupá a jedná se o skvělou investici, která z Vás může udělat bohatšího člověka. Obzvláště když si kryptoměnu zakoupíte. Další možností je získat kryptoměnu zdarma a to například tímto způsobem, jak je popsáno v tomto článku. Kryptoměny jsou jako virtuální měna, která nemá mince ani bankovky. O její fungování a převod prostředků různých částek slouží těžba na těžících zařízení. Těžaři jsou odměny kryptoměnou.


Jak to funguje

Výdělek v kryptoměně můžete využít na zvýšení odměň za těžbu nebo si je můžete poslat na svou krypto adresu konkrétní kryptoměny, kde můžete kryptoměny směnit za klasické peníze. Zvýšit sílu těžby můžete pomocí dostupných her na webové stránce a to jejím hraním. Nejpozději každý pátý den je zapotřebí dobít tzv. energii. Poté se těžba znovu spustí na dalších pět dní. Je tedy nutné pro zisk kryptoměn zdarma, abyste minimálně jednou za pět dní proces znovu spustili. Ve hře si kupujete další těžařské zařízení, aby jste těžili ještě více. K dispozici je i referenční systém.


Zaregistrovat se a těžit kryptoměny zdarma můžete na stránce www.rollercoin.com.


Souvísející téma:

Ověřený online výdělek na internetu (4 způsoby) bez investic

Ověřený výdělek prostřednictvím internetu 2-15 dolarů/m. v kryptoměně
Těžba bitcoinu na mobilu a PC


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *