kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Jak získat kvalitní SEO zpětné odkazy na web

Tvorba webu Štítek:

Vlastníte webovou stránku? Nedaří se Vám získat uspokojivou návštěvnost, kterou by jste pomocí reklam mohly zpeněžit? Máte nízké hodnocení webu? V tom případě mám pro Vás zajímavý tip, jak si s těmito problémy snadno poradit. Znám skvělý způsob, jak zvýšit návštěvnost webových stránek a zároveň si zlepšit hodnocení webu od světových vyhledávačů. Po přečtení tohoto článku zjistíte, jak se dostat na lepší pozice ve vyhledávaní a tím zvýšit organickou návštěvnost například z Google.com, Seznam.cz a podobně.


Proč sbírat zpětné odkazy

Každý pokročilý majitel webové stránky moc dobře ví, jak je nesmírně důležité získávat tzv. zpětné odkazy na svou webovou stránku. Zpětné odkazy jsou odkazy, které odkazují na nějaký web. Slouží to jako takové doporučení od daného webu. Čím více tzv. doporučení neboli zpětných odkazů vedený na Váš web, tím lepší jsou poté pozice ve vyhledávání. Lepší pozice ve vyhledávání zaručují vyšší organickou návštěvnost. Sbírání zpětných odkazů je tedy velice důležité a zásadní pro získání velké návštěvnosti. Je důležité také získávat zpětné odkazy od kvalitních webů. Čím lepší hodnocení má web, tím kvalitnější a hodnotnější zpětný odkaz nabídne.


Metody získání zpětného odkazu

Nyní si pojďme říci, jak získat takové zpětné odkazy zdarma a pokud možno kvalitní. Mezi velice populárními způsoby získání zpětného odkazu zdarma patří například tzv. PR weby, které zveřejňují PR články s až třemi zpětnými odkazy v jednou článku. Další možností je domluvená nebo placená spolupráce s kvalitními weby. Můžete majitelům webových stránek napsat a požádat o výměnu zpětných odkazů ať už tzv. PR článkem nebo jakýmkoliv podobným způsobem. Abychom nemuseli každého majitele jednotlivě oslovovat, nabízí se systém na výměnu zpětných odkazů zdarma a automaticky. Tedy naprosto bez práce. O tomto posledním způsobu se především představíme v tomto článku.


Systém na automatickou výměnu zpětných odkazů

Automatické získávání zpětných odkazů zdarma je možné, pokud máte alespoň Majestic Rank 1,0 a vyšší. Pokud toto splňujete, získat zpětný odkaz pro Vás nyní bude snadné. Výměnný systém o kterém si zde povíme, nabízí výměnu zpětného odkazu za kredity. Pokud zveřejníte na svůj web krátký php kód, začnou se na Vašem webu zobrazovat cizí zpětné odkazy ze systému. Za to získáváte kredity, které můžete směnit za peníze nebo za zpětné odkazy vedoucí na Váš web. Čím více tedy zveřejníte zpětných odkazů, tím více jich pro svůj web automaticky získáte. Jedná se o skvělý způsob, jak si zlepšit pozice ve vyhledávání. Neváhejte a pokud splňujete podmínky, zaregistrujte se ještě dnes a sbírejte zpětné odkazy zdarma. Vše naleznete na webu www.automaticbacklinks.com.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Facebook

Poslední PR článek

  • Jak získat kryptoměny zdarma? Hraním her!
    Dnes si představíme další možný a ověřený výdělek na internetu v podobě kryptoměn jako je Bitcoin, Ethereum, Binance, Doge coin a podobně. Je to takový simulátor těžby kryptoměn a hra v jednom. Výběr […]

Menu