Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak zabránit spamováním WordPress webu

Tvorba webu Štítek:

Spamové komentáře a následné zprávy nejsou jen otravné. Blokuje je WordPress plugin Antispam Bee. Na rozdíl od podobných řešení pluginů, nemají captcha ani neodesílají osobní údaje třetím stranám. Proto je Antispam Bee 100% v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).


Algoritmus proti spamu

Je-li povoleno, Antispam Bee běží na pozadí a zastaví spam, když se objeví. Určité parametry, jako jsou klíčová slova, odkazy nebo adresy, lze ale také nastavit pro úpravy ve filtru. Protože Antispam Bee je založen na algoritmu, může se pokazit. Některé skutečné komentáře mohou být blokovány a v některých případech může projít nějaký spam.


Německý vývojář

Antispam-Bee byl a je aktivně vyvíjen společností Plugins Collective – německy mluvícím vývojovým týmem, když pluginy získal vývojář Sergej Müller. Antispam Bee používá algoritmus, který definuje spam na základě identifikovaného spamu. Algoritmus se může „naučit“ nové spamové adresy a vzory spamu, jak funguje. To vám umožní přesněji filtrovat nežádoucí položky.


Jednoduchá instalace

Instalace Antispam Bee je poměrně snadná. Po stažení z oficiálního adresáře pluginů WordPress plugin jednoduše aktivujte. Tím je základní nastavení dokončeno. Na rozdíl od podobných pluginů je vyžadován Antispam Bee – není třeba se připojovat k externím serverům pomocí klíčů API nebo jiných účtů na jiných službách, jako je WordPress.com.


Plugin je dostupný k instalaci v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. V této kategorii můžete plugin vyhledat pod názvem »Antispam Bee«.


WordPress Tutoriál

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web