WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak zabezpečit WordPress webové stránky před hackery

IT administrátoři čelí výzvám, jak zabezpečit své webové stránky a aplikace před hackery. Jedním z nejlepších řešení tohoto problému je plugin SiteGround Security. Má mnoho pokročilých bezpečnostních funkcí, které pomáhají chránit váš web. Plugin je vyvinut týmem SiteGround, jedné z nejpopulárnějších hostingových platforem na světě.


Funkce navíc

Hlavní výhodou pluginu Siteground Security je, že obsahuje spoustu nových bezpečnostních opatření. Zahrnuje například Google reCAPTCHA a Captcha V2. Ty chrání před spamem a automatickým klikáním na odkazy na vašem webu. Plugin také obsahuje ochranu Cloudflare DDOS a blokování útoků SQL injection. Kromě toho zde najdete černé listiny pro více než 50 zemí pro blokování přístupu ze škodlivých IP adres z celého světa.


Snadné nastavení a aktualizace

Plugin se snadno konfiguruje a udržuje. Dodává se s uživatelským rozhraním pro počítače se systémem Windows i MacOS. Každé rozhraní má jasné pokyny pro každý krok konfigurace. Kromě toho existuje systém automatických aktualizací, takže všechny opravy zabezpečení a nové funkce se automaticky aktualizují. To vše velmi usnadňuje poskytovatelům hostingu SiteGround udržovat své webové stránky v bezpečí.


Zneškodnění internetových hrozeb

Bezpečnostní opatření obsažená v pluginu jsou výkonná, ale také velmi bezpečná. Všechna nebezpečná chování jsou plně blokována vývojáři SiteGround. Zajišťují, že uživatelé nemohou náhodně poškodit jejich web nebo účet nesprávnou interakcí s možnostmi pluginu. Součástí každé akce, kterou plugin provede, jsou také bezpečnostní kontroly. To zabraňuje náhodnému poškození, ale také zajišťuje, že nejsou podniknuty žádné akce, když to není potřeba. Veškerá tvrdá práce, která byla vynaložena na vývoj pluginu SiteGround Security, se vyplatí, když jsou hostitelské účty napadeny. Existuje komplexní řada bezpečnostních opatření, která rychle zastaví jakékoli pokusy o hackování vašeho webu. Obnova ze zálohy je snadná díky řadě různých dostupných možností obnovení. Umožnění uživatelům aktualizovat své stránky, aniž by byli uzamčeni, usnadňuje vyřešení jakýchkoliv exploitů, na které váš server narazil.


Nutnost pro každý web

Zásuvný modul Siteground Security je nutností pro každý web nebo aplikaci s citlivými údaji. Využívá mnoho nových účinných bezpečnostních opatření, která vás ochrání před nebezpečnými hackery a roboty. Navíc se snadno nastavuje a používá díky odbornému dohledu vývojáře. Pokud hledáte silné zabezpečení pro svůj web, podívejte se na plugin Siteground Security!


Tento plugin najdete pod názvem »Siteground Security« v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Jeho instalací zabezpečíte hrozby pro svůj web tak, jak je popsáno v tomto článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *