WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit živý chatovací okénko ve WordPressu

Dnes si povíme v tomto krátkém článku o bezplatné aplikaci pro zasílání textových zpráv (chatu) návštěvníkům Vaší webové stránky. Vše, co je k tomu potřeba, je mít nainstalovaný redakční systém WordPress, který je samozřejmě taky zdarma a můžete tuto aplikaci spustit i na Vašem webu.


Chatujte se svými návštěvníky

Díky této aplikaci můžete chatovat s Vašemi návštěvníky v reálném čase a překonat jim tak problémy například s objednávkou na eShopu nebo pro dodatečné vysvětlení zveřejněných informací zasláním zprávy než opustí Váš web. Zůstaňte ve spojení s Vašemi návštěvníky ze svého stolního počítače, notebooku, tabletu nebo mobilního zařízení. Buďte s touto aplikací u toho, když Vás návštěvníci potřebují a to vše 100% zdarma.


Kompatibilní na všechy zařízení

Nemusíte se obávat chyb. Aplikace je kompatibilní se všemi webovými prohlížeči a všemi moderními zařízeními jako je iOS, Windows, Mac OSX, Android a podobně. Aplikace se hladce integruje s každým redakčním systémem WordPress, který používá více než 5 milionů společností pro poskytnutí podpory svým návštěvníkům.


Plugin najdete ke stažení v každé administraci WordPressu. Stačí se přihlásit do své administrace a kliknout na kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Za pomoci vyhledávání v této sekci najdete plugin pod názvem »Tawk To Live Chat«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *