WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit zálohu WordPress webu

BackWPup je bezplatný zálohovací plugin WordPress, který vám umožňuje vytvářet zálohy a ukládat je na externí zálohovací služby (tj. Dropbox, S3, FTP) nebo na váš počítač. Svou instalaci budete moci obnovit pomocí jediného záložního souboru .zip. Verze Pro obsahuje další funkce, jako je možnost ukládat zálohy na Amazon Glacier a Disk Google, obnovovat zálohy z backendu WordPress (k dispozici také jako samostatná aplikace) a šifrovat a obnovovat ze šifrovaných záloh.


Uložte si zálohu webu

BackWPup Free je další bezplatný plugin, abyste se vyhnuli obavám z náhodné ztráty dat! BackWPup Free je ve skutečnosti bezplatná verze skutečného pluginu BackWPup. Stejně jako výše uvedené pluginy, BackWPup umožňuje uživatelům ukládat zálohy na více místech, jako je Dropbox, Amazon S3, Azure, Disk Google, e-mail a další. Podpora více webů také velmi usnadňuje správu více webů. Kromě toho existuje mnoho funkcí, včetně následujících.


Záloha souborů, databáze a obsahu

BackUpWordpress je nejlepší způsob, jak zálohovat váš blog nebo web WordPress, zejména pokud pro svůj blog používáte sdílený server. Plugin umožňuje úplné zálohování vašeho blogu WordPress včetně souborů, databáze a veškerého obsahu. Jednou z nevýhod BackUpWordpress je však to, že ukládá zálohy na váš vlastní webový server, a pokud se na serveru něco pokazí, váš web bude navždy ztracen.


Nejlepší bezplatné řešení

Jak jsme již zmínili na začátku, zálohování webu je nezbytné, pokud se chcete vyhnout ztrátě cenných dat a ohrožení veškeré práce, kterou jste při jeho vytvoření vykonali. Pokud chcete komplexní řešení zálohování vašeho webu, pak je UpdraftPlus rozhodně jednou z nejlepších možností. Další bezpečnou a spolehlivou možností je BlogVault, což je také plugin přizpůsobený pro weby WooCommerce. Pokud chcete vyzkoušet bezplatný plugin, který stále obsahuje vše, co potřebujete k úspěšnému zálohování vašeho webu, BackWPUp je pro vás skvělým řešením.


Bezstarostná obnova webu

BlogVault, kterému důvěřuje 400 000 webů, je dalším oblíbeným zálohovacím řešením WordPress, které není pouze pluginem, ale také nástrojem Software-as-a-Service (SaaS), který na svých serverech vytváří nezávislé zálohy mimo web, aby se zabránilo přetížení webu. Automatické zálohy se vytvářejí denně a svůj web můžete obnovit se 100% úspěšností. Navíc můžete mít 90denní zálohy, abyste se mohli zotavit z případných chyb. S Integrated Staging budete moci bezpečně testovat všechny aktualizace a změny na vašem webu, zatímco bezchybná migrace webu vám umožní automaticky migrovat váš web na novou doménu, hostitele, DNS nebo server.


Plugin najdete ke stažení v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »BackWPup«.


WordPress Tutoriál

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *