WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit vlastní Favicon pro WordPress

RealFaviconGenerator je plugin pro WordPress, který vám umožní snadno vygenerovat Favicon pro vaše stránky. Favicon je malý obrázek, který se zobrazí vedle názvu vaší stránky v prohlížeči. Plugin vám umožní vybrat si z mnoha různých typů obrázků, abyste mohli vytvořit jedinečný a zapamatovatelný Favicon. Plugin také automaticky generuje všechny potřebné soubory a kódy, abyste mohli Favicon snadno přidat na své stránky. RealFaviconGenerator je skvělý způsob, jak zvýšit zapamatovatelnost vašich stránek a zvýšit jejich viditelnost. Takže pokud hledáte způsob, jak zvýšit svou online přítomnost, RealFaviconGenerator je skvělou volbou.


Jak vytvořit Favicon pro WordPress

Vytvoření Faviconu pro WordPress s pluginem RealFaviconGenerator je snadné a rychlé! Stačí jen několik kroků a můžete mít svůj vlastní Favicon, který bude vypadat skvěle. Nejprve si stáhněte plugin RealFaviconGenerator a nainstalujte jej do svého WordPressu. Poté otevřete plugin a vyberte si obrázek, který chcete použít jako Favicon. Můžete si vybrat z vlastních obrázků nebo si můžete vybrat z přednastavených obrázků. Poté můžete nastavit různé velikosti a formáty obrázku, aby se váš Favicon dobře zobrazoval na všech zařízeních. Nakonec stačí jen kliknout na tlačítko “Generovat Favicon” a váš Favicon bude hotový! Takže to je vše, co potřebujete udělat, abyste měli svůj vlastní skvěle vypadající Favicon pro WordPress!


Responzivní Favicon na všechny prohlížeče

Celkově lze říci, že Favicon by RealFaviconGenerator WordPress plugin je skvělý nástroj pro vytváření a správu faviconů pro vaše webové stránky. Plugin je snadno použitelný a poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní snadno vytvářet a upravovat své favicony. Plugin je také kompatibilní s většinou populárních webových prohlížečů a zařízení, což znamená, že vaše stránky budou vypadat skvěle na všech zařízeních. Doporučujeme tento plugin všem, kteří hledají snadný způsob, jak vytvářet a spravovat své favicony.


Plugin pro vytvoření Faviconu pro redakční systém WordPress najdete v administraci každého WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Favicon by RealFaviconGenerator«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *