Jak vytvořit ve WordPressu PayPal donate (dar)

WordPress

WordPress je jedním z⁣ nejpopulárnějších‍ a⁤ nejrozšířenějších platforem pro tvorbu webových stránek. ⁤Jednou z mnoha výhod tohoto systému je možnost ⁣jednoduše vytvářet ⁣a spravovat různé typy pluginů, které poskytují uživatelům rozšířené funkce. Jedním z takových‌ pluginů je „Give“, který⁣ umožňuje jednoduché integrování platební brány PayPal s funkcí poslat donate (dar) na vašich webových stránkách.

Co umí plugin Give

Give je špičkový plugin pro ⁤vyřizování darů a plateb ve WordPressu. Obsahuje širokou škálu funkcí a nástrojů,‌ které usnadňují sběr finančních prostředků pro vaše neziskové organizace, charitativní⁤ projekty nebo další iniciativy, které potřebují finanční podporu. Plugin⁤ Give vám umožňuje snadno vytvářet formuláře pro příjem ‍dotací, ‍spravovat seznam dárců,⁣ sledovat statistiky⁤ a mnohem více. ‌Je​ navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý, takže i ti, kteří⁤ nemají technické znalosti, ​mohou ​snadno ‍využívat jeho přednosti.

Proč používat Give

Použití pluginu Give vám poskytne mnoho výhod. Zaprvé, díky⁤ jednoduchému⁢ a intuitivnímu ‍rozhraní je velmi snadné plugin nastavit​ a používat i pro začátečníky.⁢ Plugin‍ nabízí​ také​ napojení na PayPal,‌ což je ‌jedna z nejpopulárnějších platebních ​bran​ na světě. Díky tomu⁢ mohou vaši uživatelé ⁤okamžitě darovat peníze na váš projekt‍ nebo organizaci. Další ⁤výhodou‌ je ⁣možnost sledovat statistiky ⁤a reporty, což ‍vám umožní efektivně spravovat darování a ‍lépe porozumět svým dárcům. Kromě těchto výhod je ‌plugin Give také open-source, což znamená, ⁢že můžete přizpůsobit jeho⁤ funkčnost ⁤a ‌vzhled ⁤podle svých potřeb a preferencí.

Jaké jsou výhody používání pluginu

 • Snadná integrace PayPal ⁤donate⁣ na vaše ⁣stránky
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • Napojení na nejpopulárnější platební bránu na ⁢světě
 • Moznost sledovat ‌statistiky a ‍reporty
 • Přizpůsobitelnost⁤ a otevřený‍ zdrojový kód

Podobné pluginy jako je Give

Existuje několik podobných‍ pluginů, které nabízejí podobné funkce jako Give. Jedním z alternativních‍ pluginů je „Charitable“, který​ poskytuje také možnost přijímat darování prostřednictvím ‌PayPalu. Další alternativou je plugin „WP Crowdfunding“, který je určen především pro ​financování ‍projektů a umožňuje​ také integraci PayPalu. Každý z těchto pluginů má své vlastní výhody a záleží na vašich potřebách a preferencích, který z nich vyberete.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu Give⁤ je snadná a jednoduchá. Postupujte​ podle‌ následujících kroků:

 1. Přihlaste⁤ se do administrace svého webu WordPress
 2. Ve záložce „Plugins“ klikněte na tlačítko „Add New“
 3. Vyhledejte plugin „Give“
 4. Plugin nainstalujte a aktivujte
 5. Po aktivaci pluginu najdete v nabídce‍ možnost „Give“
 6. Po ⁣kliknutí na tuto možnost se vám otevře ​administrace pluginu,​ kde můžete nastavit a konfigurovat všechny potřebné detaily.

 


 

Závěr: Plugin ⁢Give je vynikajícím nástrojem⁣ pro sběr finančních prostředků a integraci PayPal donate (dar)‌ na vaše webové stránky postavené ve ⁢WordPressu. ⁤Jeho snadná instalace,⁢ uživatelsky přívětivé rozhraní a možnost ⁣sledovat ⁢statistiky a reporty jsou jen některé z výhod, které vám plugin nabízí. ⁢Nezapomeňte však také zvážit další​ možnosti, jako jsou alternativní pluginy, které mohou vyhovovat lépe vašim konkrétním potřebám a‌ preferencím.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma