kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu

Tvorba webu Štítek:

Chcete mít vlastní sociální síť? S pluginem o kterým si povíme to snadno zvládnete. Propracovaný plugin stačí nainstalovat a nastavit v administraci WordPressu. Vznikne z toho poté klasická sociální síť se všemi základními funkcemi. Vývojáři se snažili o co nejjednodušší výkonné použití softwaru pro sociální sítě a možné jsou i rozšíření s řadou dalších pluginů. Můžete si tak vytvořit svou první vlastní sociální síť se vším všudy.


Co umí plugin na sociální síť?

Registrovaní uživatelé mohou na Vaší webové stránce vytvářet profily, vést soukromé konverzace, komunikovat ve skupinách a navazovat nové sociální kontakty. To znamená, že je to jako typická sociální síť, kterou si umíme představit. Můžete si tak založit sociální síť jako takovou komunitu buď soukromou (kamarády ze školy, z práce, ..) nebo veřejnou (skupina lidí se stejnými zájmy a podobně) a komunikovat tak klidně i s člověkem na konci světa.


Jaký bude vzhled sociální sítě?

Vzhled Vaší případně nové sociální síti se dá upravovat. Můžete si vybrat hned z několika přednastavených vzhledů, které jsou pro tento plugin dostupné ke stažení zdarma. Nabízí se spousta hezkých vzhledů, které vypadají profesionálně. Samozřejmě lze vytvořit svůj vlastní styl a šablony upravovat. K tomu je potřeba více dovedností z hlediska tvorby webových stránek, aby vše vypadalo příznivě.


Plugin najdete ke stažení pod názvem BuddyPress v každé administraci redakčního systému WordPress za pomoci vyhledávání v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.


WordPress Tutoriál


Jeden komentář k „Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu“

  1. pyr napsal:

    Jo trochu si s tím pohrát a je to cajk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Poslední PR článek

  • Jak těžit a získat tak Bitcoin zdarma?
    Bitcoin jako tzv. digitální měna. U Bitcoinu žádné bankovky a mince nečekejte a už vůbec ne bankovního správce. Veškerá technologie funguje víceméně sama. O přenos prostředků se starají těžaři. Ti za […]

Kategorie

Uživatelský účet