WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit seznam událostí s registrací ve WordPressu

Events Manager je nástroj, který umožňuje snadno vytvářet a spravovat události na webových stránkách. Tento plugin je velmi užitečný pro organizátory akcí, kteří chtějí poskytnout svým návštěvníkům přehled o nadcházejících událostech.

Co je to Events Manager plugin?

Events Manager plugin je plugin pro WordPress, který umožňuje vytvářet a spravovat události na webových stránkách. Tento plugin nabízí mnoho funkcí, jako jsou kalendáře, seznamy událostí, možnost registrace na události a mnoho dalšího.

Jak nainstalovat a nastavit Events Manager plugin?

Pro instalaci Events Manager pluginu stačí přejít do sekce Plugins v administraci WordPressu a vyhledat tento plugin. Po instalaci a aktivaci pluginu se objeví nové položky v menu WordPressu. V sekci Settings lze nastavit základní informace o událostech, jako jsou datumy, místa a popisy.

Jak vytvořit událost pomocí Events Manager pluginu?

Vytvoření nové události je velmi jednoduché. Stačí přejít do sekce Events a kliknout na tlačítko Add New Event. Poté stačí vyplnit základní informace o události, jako jsou název, datum a místo konání. Lze také přidat další informace, jako jsou popisy, obrázky a odkazy.

Jak spravovat a zobrazovat události v Events Manager pluginu?

Správa událostí je velmi snadná. V sekci Events lze vidět seznam všech událostí a provést úpravy nebo smazání. Lze také filtrovat události podle různých kritérií, jako jsou datumy nebo kategorie. Pro zobrazení kalendáře nebo seznamu událostí stačí použít shortcode, který lze vložit do jakékoli stránky nebo příspěvku.

Jaké jsou další funkce a možnosti Events Manager pluginu?

Events Manager plugin nabízí mnoho dalších funkcí a možností, jako jsou:

– Možnost registrace na události

– Možnost platby za registraci

– Možnost vytvoření opakujících se událostí

– Možnost nastavení limitů pro registraci na události

– Možnost přidání vlastních polí pro události


Závěr: Events Manager plugin je velmi užitečný nástroj pro organizátory akcí, kteří chtějí poskytnout svým návštěvníkům přehled o nadcházejících událostech. Tento plugin nabízí mnoho funkcí a možností, které umožňují snadno vytvářet a spravovat události na webových stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *