Jak ve WordPressu vytvořit seznam událostí s registrací

WordPress

WordPress je⁣ jedna z nejpopulárnějších platforem pro tvorbu webových⁤ stránek⁤ a blogů. Aby bylo možné na WordPressu vytvářet seznam událostí s ​registrací, ‌je možné použít plugin Events Manager. Tento článek vám představí, jak vytvořit takový⁣ seznam událostí pomocí‌ tohoto ⁤pluginu a⁣ co ​všechno dokáže.

Co umí ‌plugin Events Manager

‍ ⁣ Plugin Events Manager je skvělým nástrojem pro tvorbu seznamu událostí s registrací ⁤na stránkách⁣ vytvořených ve ​Wordpressu. ‍Umožňuje vytvářet​ události, spravovat je a ‍zobrazovat je ​na webových stránkách. Díky tomuto pluginu můžete snadno‍ přidávat detaily o události (jako datum, čas a místo konání) ⁣a umožňuje vám také nastavit kapacitu‌ události a povolit registraci pomocí formuláře.

Proč ‌používat Events Manager

Existuje několik‌ důvodů, proč byste měli použít plugin Events Manager pro ​vytváření seznamu událostí s registrací ve WordPressu. ⁢Jedním z hlavních důvodů je ‍jeho jednoduché ⁢a⁤ intuitivní rozhraní, které umožňuje snadnou ⁣správu událostí. Plugin také ‍nabízí širokou škálu‍ funkcí a možností přizpůsobení událostí dle vašich ⁤potřeb. Kromě toho umožňuje plugin také spravovat registrace,​ posílat potvrzovací e-maily​ a zobrazovat přihlášení uživatelů na vašich ⁤stránkách.

Jaké jsou výhody používání pluginu

Existuje mnoho výhod spojených s používáním pluginu Events Manager‍ pro vytváření seznamu ⁤událostí s registrací ve WordPressu. Jednou z hlavních výhod je efektivní správa událostí, kterou​ plugin poskytuje. Můžete ⁢snadno vytvářet,‌ upravovat a spravovat ⁣události přímo z⁤ administrace WordPressu. ‍Další​ výhodou je možnost přizpůsobení vzhledu události dle ⁤vašeho designu ⁢webových stránek. Plugin také nabízí pokročilé‌ funkce, ‌jako je nastavení ‍limitu registrace ⁣na událost, posílání potvrzovacích e-mailů a možnost nastavení různých typů registrací.

Podobné pluginy jako je Events Manager

Existuje ‌několik dalších pluginů, ‍které ⁤mohou být vhodné pro vytváření seznamu událostí s registrací ve WordPressu. Mezi ​ně​ patří pluginy jako Event Espresso, The Events Calendar a WP Event Manager.⁢ Tyto pluginy nabízejí podobné funkce jako⁤ Events ⁤Manager a mohou být také​ pohodlnou volbou pro správu a registraci ‍událostí ​na vašich webových stránkách.

Instalace pluginu přímo v administraci

‌ Instalace pluginu ‌Events Manager ‍ve WordPressu je velmi ‍jednoduchá. Stačí přejít do⁢ administrativní části WordPressu‍ a v menu vybrat možnost “Plugins”. Klikněte na⁣ tlačítko “Add New” a do⁤ vyhledávacího pole zadejte “Events Manager”. Zobrazí se vám​ seznam⁣ pluginů, které odpovídají zadanému názvu. Klikněte ⁤na tlačítko ‌”Install​ Now” vedle pluginu Events Manager a počkejte, až se plugin‌ nainstaluje. Když je instalace úspěšná, aktivujte plugin a můžete začít vytvářet seznam událostí s registrací.

 


 

Závěr: Plugin Events‍ Manager je skvělým nástrojem pro vytváření seznamu událostí s ​registrací ve WordPressu. Umožňuje snadno spravovat‍ události, přizpůsobit jejich vzhled dle potřeb ‍a⁤ umožňuje také správu‌ registrací. Pokud chcete mít na vašich⁣ webových stránkách seznam ⁤událostí, neváhejte využít⁣ tento užitečný plugin. ⁢Instalace‍ je jednoduchá​ a díky jeho funkčnosti a možnostem přizpůsobení bude snadné vytvořit a ⁢spravovat⁤ události na vašich stránkách.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma