WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit seznam příspěvků podle sebe ve WordPressu

Display Posts je plugin pro WordPress, který umožňuje snadno vytvářet seznamy příspěvků na vašem webu. Tento plugin je velmi užitečný pro ty, kteří chtějí zobrazit seznamy příspěvků na svých stránkách, ale nechtějí se s tím zabývat ručním psaním kódu.

Co je Display Posts a jak funguje?

Display Posts je plugin pro WordPress, který umožňuje zobrazovat seznamy příspěvků na vašem webu. Plugin funguje tak, že vytvoříte krátký kód, který poté vložíte do stránky nebo příspěvku. Kód poté zobrazí seznam příspěvků podle vašich nastavení.

Jak vytvořit seznam příspěvků pomocí Display Posts?

Pro vytvoření seznamu příspěvků pomocí Display Posts musíte nejprve nainstalovat a aktivovat plugin. Poté můžete vytvořit novou stránku nebo příspěvek a vložit do něj krátký kód s nastavením, jaký seznam chcete zobrazit. Například:

[display-posts]

Tento kód zobrazí seznam všech příspěvků na vašem webu. Pokud chcete zobrazit pouze určité příspěvky, můžete použít různá nastavení, jako například kategorie, tagy nebo datum.

Možnosti úpravy vzhledu seznamu příspěvků

Display Posts umožňuje také úpravu vzhledu seznamu příspěvků pomocí CSS. Můžete změnit barvy, velikosti písma a další vlastnosti, aby se seznam lépe hodil k vašemu webu.

Použití kódu pro zobrazení konkrétních příspěvků

Pokud chcete zobrazit konkrétní příspěvky, můžete použít kód s nastavením ID příspěvku. Například:

[display-posts id=”123,456,789″]

Tento kód zobrazí seznam příspěvků s ID 123, 456 a 789.

Další tipy a triky pro použití Display Posts v WordPressu

Display Posts je velmi užitečný plugin pro WordPress, který může ušetřit spoustu času a usnadnit zobrazování seznamů příspěvků na vašem webu. Pokud chcete využít jeho plný potenciál, můžete se naučit více o jeho funkcích a možnostech úpravy vzhledu pomocí CSS.


Závěr: Display Posts je užitečný plugin pro WordPress, který umožňuje snadno vytvářet seznamy příspěvků na vašem webu. S jeho pomocí můžete zobrazit seznamy příspěvků podle vašich nastavení a úpravou vzhledu pomocí CSS můžete seznam přizpůsobit svému webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *