WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit responzivní fotogalerii ve WordPressu

Plugin, o kterém budeme diskutovat v tomto článku, je určen pro vytváření krásných galerií vhodných i pro mobilní zařízení. Fotogalerie je responzivní a nastavení je velmi jednoduché a přehledné. Díky tomuto pluginu získáte také provoz vložením kvalitních obrázků na vaše webové stránky. Nastavení a nastavení pluginu trvá jen několik minut.


Responzivní fotogalerie a pěkné rozhraní

Hledáte uživatelský plugin pro přidání pěkných fotogalerií? Měl bych pro tebe něco! Program Fotogalerie bude responzivní, takže se bude správně zobrazovat i na mobilních zařízeních a tabletech. Věřím, že to bude nejlepší možné řešení pro vaše fotografie. Snadno se používá a obsahuje řadu funkcí důležitých pro výkon. Můžete vytvořit cokoli od jednoduchých až po nejsložitější fotoalba. Určitě se vám bude líbit jeho rozložení a pohled do galerie. Díky tomu je tento plugin nejlepší volbou pro vaše fotografie.


Výhody fotogalerií

Dosáhnete většího zapojení návštěvníků, protože obrázky přitahují pozornost. Jsou pak místem mnohem poutavější, krásnější a přitahují pozornost. S metaznačkami pro obrázky můžete zlepšit své VÝSLEDKY SEO a viditelnost při vyhledávání obrázků, například na Googlu. Tento plugin může dokonale nastavit tento plugin, který přinese nové návštěvníky a zobrazí stránky navíc. S tímto pluginem budou vaše webové stránky vypadat profesionálně díky přátelské navigaci a určitě udělají lepší dojem než jakýkoli jiný plugin na WordPress. Fotografie lze přidávat ve vysokém rozlišení. Mohou být proto té nejlepší kvality.


Plugin lze nalézt pod názvem Fotogalerie od 10Web v každé administraci WordPress v kategorii "Pluginy" a "Instalace pluginů". Můžete přidat fotogalerii vytvořenou v každém příspěvku webové stránky (ikona Přidat fotogalerii).


WordPress Tutorial

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *