Jak vytvořit Recaptcha V2 pro Contact Form 7

WordPress

V dnešní digitální době je důležité zabezpečit své webové⁢ stránky proti nežádoucím zprávám a‍ robotům. To můžete ‍jednoduše zajistit‍ pomocí pluginu ReCaptcha v2 for Contact Form 7. Tento článek vám poskytne​ návod, jak ho správně vytvořit a používat.

Co umí plugin ​ReCaptcha v2 for Contact ⁢Form 7

ReCaptcha⁢ v2 for Contact​ Form⁣ 7‌ je ⁢rozšíření pluginu Contact Form ‍7, ⁢které poskytuje dodatečnou ochranu proti nežádoucím zprávám prostřednictvím reCaptcha ověření. ReCaptcha ‌je‌ známá ochrana před roboty, která vás vyzve ke kliknutí na určitou oblast obrázku⁢ nebo vyřešení⁢ jednoduché matematické úlohy.

Tento plugin⁣ je snadno ‍integrovatelný,​ a ⁣to jak na nově vytvořené ​stránky,​ tak i na stávající. Jednou nahrán do WordPressu a aktivován, můžete ​plugin ​nastavit v rámci formuláře kontaktu a zajistit,⁤ že pouze lidé ‍budou moci odesílat zprávy přes váš formulář.

Proč používat ReCaptcha v2 for Contact Form 7

ReCaptcha v2 ⁣for Contact ‍Form 7 přináší⁣ mnoho výhod pro váš web. Zaprvé,‌ zabraňuje nežádoucím zprávám a robotům, což vám ušetří čas a sníží ⁤náklady na správu e-mailových‌ komunikací. Zadruhé, poskytuje vašim uživatelům ⁢bezpečné prostředí pro‌ odesílání zpráv, což přispívá‌ k jejich důvěře ve váš web.

Dále, pomocí pluginu je možné jednoduše ověřit,​ zda je uživatel člověk, ⁢aniž by musel vyplňovat obtížné a moc dlouhé ⁢CAPTCHA formuláře. To ⁢znamená,‌ že‍ uživatelé si ‍zachovají ‌snadnou a ⁢rychlou možnost kontaktovat vás a vy získáte jistotu,⁣ že ​vám nepřichází ⁢zprávy od robotů.

Jaké jsou výhody používání pluginu

Používání pluginu ReCaptcha⁢ v2 for Contact Form 7 přináší několik výhod.⁢ Zaprvé, je ‌snadno integrovatelný a nevyžaduje žádné pokročilé znalosti programování. ‍Stačí nahrát plugin do administrace WordPressu ​a ​provést jednoduché nastavení v rámci formuláře⁣ kontaktu. Za⁣ druhé, plugin je efektivní v boji‍ proti ⁤nežádoucím zprávám a robotům, což je klíčové pro bezpečí vašeho webu.

Další výhodou je možnost vlastního nastavení‍ Recaptcha v2, aby zapadala do designu vašeho webu. Můžete si ‌vybrat, zda bude Recaptcha vypadat jako‌ klasická verze s⁣ otázkami o obrázky nebo zda si přejete⁣ zobrazit jednoduché zaškrtávání políčka. Také‍ můžete nastavit, jak ⁣obtížné bude ověření pro uživatele, aby se minimalizovalo ⁢nepohodlí při‍ odesílání zpráv.

Podobné pluginy jako ⁣je ReCaptcha v2 ⁣for Contact Form⁤ 7

  • Google⁤ Captcha ‌(reCAPTCHA) ⁤by BestWebSoft
  • Captcha Booster‍ – Best ⁣Captcha Plugin for WordPress
  • Advanced noCaptcha & invisible Captcha ⁢(v2 & v3)
  • Captcha Bank – Anti Spam and Security

Instalace pluginu ‍přímo v administraci

  1. Přihlaste se do administrace svého webu na WordPressu.
  2. V navigačním menu⁢ klikněte na ⁤„Plugins“ a ⁢poté na „Přidat nový“.
  3. Vyhledejte ‍„ReCaptcha v2 for Contact Form ⁣7“.
  4. Klikněte na tlačítko „Nainstalovat“.
  5. Po dokončení instalace klikněte na tlačítko „Aktivovat“.

 


 

Závěr: Používání pluginu ReCaptcha v2‍ for ⁣Contact Form 7 ‍je výhodným krokem pro⁤ zabezpečení vašich​ webových stránek. Tento plugin poskytuje ochranu proti nežádoucím ‍zprávám ⁤a robotům, což ušetří nejen čas, ‌ale také peníze na správu e-mailových komunikací. Je snadno integrovatelný, efektivní ‍a nabízí možnost vlastního ‌nastavení. Pokud hledáte spolehlivý způsob, jak ⁣zlepšit bezpečnost vašeho ‍webu, ReCaptcha v2 for Contact Form‌ 7 ⁢je ​tou správnou volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma