WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit jakýkoliv formulář ve WordPressu

Existuje spousty pluginů, které přidají novou funkci vložení formuláře bez jakéhokoliv kódování do redakčního systému WordPress. Najdete formuláře s přednastavenými vzory jako je kontaktní formulář, objednávkový formulář, platební formulář, e-mailový formulář, registrační formulář a podobně. Co když potřebuje vše v jednom? I takové je řešení a nabízí mnohem víc. Můžete tvořit i ankety a kvízy.


Všechny formuláře v jednom pluginu

S pluginem dokážete vytvořit jakýkoliv formulář. Můžete tvořit vlastní pole pro zadávání textu. Z formulářů můžete získat například jméno, e-mail, telefonní číslo, URL adresu webu, libovolný text nebo může návštěvník nahrát nějaký soubor. Nechybí propojení s platební bránou PayPal a Stripe. Toto je skvělé řešení pro ty, kteří nechtějí používat více pluginů a stačí jim pouze jeden, který má neomezené funkce a je o dost pokročilejší. Neinstalujte mnoho pluginů na tyto funkce. Řešení je Forminator.


Ankety, kvízy, platby

Jak vytvořit ve WordPressu anketu, kvíz nebo získat svou první PayPal platbu? To vše jde vytvořit velice snadno. Pomoci nám k tomu může jednoduchý plugin, který nabízí mnoho funkcí. Mimo různých formulářů můžete zapojit i své návštěvníky. Anketou například můžete zjistit názory návštěvníka na Vašem webu, kvízem zabavit a platbou získat něco pro svůj web například na provoz. Plugin nemusíte platit, protože jsou všechny zmíněné funkce dostupné ve free verzi.


Plugin najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Forminator«. Stačí ho nainstalovat a můžete ve své administraci vytvářet snadno různé formuláře a funkce již zmíněné v tomto článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *