Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak vytvořit hlasový chat na WordPressu

Tvorba webu Štítek:

Joinchat je online software pro hlasový chat, který vám pomůže snadno komunikovat s přáteli a rodinou. Lze jej stáhnout z oficiálních stránek Joinchat. Jedná se o freeware a open-source software vyvinutý francouzskou společností Koumajet. Slovo joinchat znamená ve francouzštině „připojit se“ a stalo se tak názvem tohoto skvělého softwaru.


Chat v reálném čase

Tento software se používá jako chatovací klient pro internetovou komunikaci a zasílání zpráv. Může být také použit pro přístup k chatu v reálném čase s uživateli z celého světa. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat si plugin do svého WordPress webu. Poté vás všichni vaši návštěvníci mohou přímo kontaktovat prostřednictvím hlasového chatu, aniž by museli psát své zprávy.


Co všechno je Joinchat

Vývojáři mohou pro Joinchat vytvářet skvělé nové funkce na základě vašich individuálních potřeb. Využijete jej například pro živé vysílání nebo pořady internetových rádií. Nebo jej můžete využít jako nástroj sociálního aktivismu či skupinové komunikace. Joinchat můžete také používat pro hraní her, vytváření aplikací nebo dokonce pro psaní či publikování obsahu na vašem webu nebo blogu.


Nainstalujte si plugin na Váš redakční systém WordPress, který obsahuje hlasový chat včetně textových zpráv. Najdete ho v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Joinchat«.


Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web