WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit formuláře ve WordPressu

Ninja Forms je velmi flexibilní plugin, který vám umožňuje vytvářet různé formuláře od začátku, včetně registračních formulářů, pomocí drag and drop editoru. K dispozici je dokonce předpřipravená šablona stránky pro přihlášení. Ninja Forms se také neomezuje na jednoduché jednostránkové formuláře: můžete vytvářet vícestránkové formuláře a aplikovat podmíněnou logiku.


Snadné vytvoření formulářů

Ninja Forms vám pomůže vytvořit online formuláře WordPress během několika minut pouhým přetažením polí formuláře pomocí myši. Pro vývojáře můžete použít vestavěné háčky, filtry a vlastní šablony polí, abyste udělali vše, co potřebujete k vytvoření nebo odeslání formuláře pomocí Ninja Forms jako základu. Ninja Form přichází s některými základními funkcemi, které jsou 100% zdarma. Díky podpoře těchto vlastností můžete rychle vytvářet složité formuláře během několika minut pomocí jednoho z nejmodernějších, uživatelsky přívětivých nástrojů a nástrojů přetahování.


Pro začátečníky i pokročilé

Ninja Forms je obecný plugin s rozhraním drag and drop pro vytváření kontaktních formulářů. Plugin má rozsáhlou funkčnost včetně zpracování AJAX, antispamového modulu a schopnosti importovat/exportovat data. Plugin je vhodný pro začátečníky (díky rozhraní Drag’n’Drop) i pokročilé uživatele (schopnosti úpravy HTML). Ninja formuláře jsou vhodné nejen pro jednoduché formuláře, ale i pro složité vícestránkové formuláře. Lze také přijmout platbu. Plugin podporuje (s možnostmi integrace) mnoho služeb třetích stran, včetně PayPal, MailChimp atd.


Plugin najdete ke stažení v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Ninja Forms Contact Form«. Stačí ho pouze aplikovat na Vaše WordPress stránky a můžete ho zdarma používat s již zmíněnými funkcemi.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *