WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvářet vysoce kvalitní obrázky ve WordPressu

NextGEN Gallery je webový nástroj pro úpravu a organizaci obrázků. Umožňuje vám snadno vytvářet vysoce kvalitní snímky v profesionální kvalitě. Své snímky můžete snadno sdílet a organizovat. Kromě toho si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat NextGEN Gallery do svého počítače, tabletu nebo smartphonu.


Sdílejte krásné obrázky

Pomocí NextGEN Gallery můžete snadno vytvářet, organizovat a sdílet krásné obrázky s přáteli a rodinou. Vše, co potřebujete, je počítač s připojením k internetu a pár jednoduchých nástrojů. Nejprve si budete muset stáhnout software NextGEN Gallery z webu. Poté podle pokynů zaregistrujte svůj účet a přidejte své obrázky. Jakmile to uděláte, můžete snadno nahrávat, upravovat a sdílet své obrázky, aniž byste museli opustit web.


Co všechno plugin umí

Použití editoru Galerie NextGEN je velmi snadné. Můžete jednoduše přetáhnout obrázky na prázdné plátno a vytvořit novou galerii. Ke změně velikosti, otočení nebo převrácení libovolného z obrázků můžete také použít nástroj oříznutí. Tento nástroj je ideální pro vytváření profesionálně vypadajících stránek galerie. Navíc si zamilujete, jak snadné je na stránky galerie aplikovat různá pozadí. V neposlední řadě můžete použít textový nástroj k přidání titulků, log, odkazů na sociální média, textových efektů a dalších na stránky galerie.


Přizpůsobení podle vlastních představ

NextGEN Gallery nabízí několik různých způsobů, jak organizovat své galerie. Své galerie můžete snadno kategorizovat pomocí více nadřazených kategorií. Každá stránka galerie může mít také své vlastní jedinečné rozvržení pomocí více řádků a sloupců. Máte plnou kontrolu nad tím, které obrázky se zobrazí na každé stránce galerie pomocí CSS pozicování a Masonry CSS animací. Díky tomu je snadné přizpůsobit jakékoli galerie podle vašich potřeb.


Jeden z nejlepších pro obrázky

Celkově je NextGEN Gallery jedním z nejjednodušších editorů obrázků v okolí. Snadno se používá i pro začátečníky a je nabitý spoustou výkonných nástrojů pro online organizaci obrázků. Plugin má skvělou zpětnou vazbu od uživatelů a trvale získává vysoké známky jak od uživatelů, tak od recenzentů. Rozhodně si zaslouží místo na seznamu všech webdesignérů!


Plugin snadno nainstalujete do svého WordPress webu. Ve své WordPress administraci najděte kategorie »Pluginy« a »Instalace pluginů«. V této části najděte plugin pod názvem »WordPress Gallery Plugin – NextGEN Gallery« a snadno jej nainstalujte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *