Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak vyčistit mezipaměť WordPressu

Tvorba webu Štítek:

WP Super Cache je k dispozici zdarma ke stažení v oficiálním úložišti WordPress. Tento plugin už nemá tak propracované a příjemné UI, ale teoreticky jej lze doporučit i začátečníkům, protože při jeho zapnutí se aktivuje jednoduchý režim, který zapíná jednoduché ukládání webu do mezipaměti.


Co plugin umí

Stručně řečeno: WordPress „vykreslí“ web pokaždé, když ho uživatel navštíví. Tato dynamicky „renderovaná“ stránka však může být uložena do mezipaměti, aby se načítala rychleji při opakovaných návštěvách uživatele. WordPress v podstatě používá tuto techniku ​​na několika místech, kde působí. S dedikovanými pluginy však můžete dále zvýšit úroveň/množství dat uložených v mezipaměti.


Proč jsou tento plugin skvělý

Nabízí mnoho možností – kromě „cachování“ umí také minimalizovat HTML, CSS a Javascript pro zlepšení výkonu stránky. Komprese Gzip je stejně dobrá. V bezplatné verzi poskytuje vše, co potřebujete. Můžete si ale koupit i placenou verzi, která toho umí mnohem víc. Kromě WP Fastest Cache existují samozřejmě další široce používané pluginy jako: WP Super Cache nebo WP Rocket (placený plugin).


Plugin najdete v každé administraci WordPress webu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »WP Super Cache«.


WordPress Tutoriál

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web