Jak vrátit ve WordPressu předchozí verzi šablony či pluginu

WordPress

Ve WordPressu je běžné používat⁢ různé šablony a pluginy, které nám pomáhají vytvořit a upravit náš⁤ web. Občas se však může stát, že‍ nová aktualizace šablony ‍nebo pluginu způsobí problémy, a my se začneme ptát, jak se vrátit zpět na předchozí verzi. Naštěstí existuje plugin WP Rollback, který ‍nám umožňuje snadno a rychle vrátit předchozí verzi šablony či‌ pluginu.

Co umí plugin ‌WP Rollback

WP Rollback je‌ plugin pro WordPress, který nám umožňuje jednoduše a rychle vrátit‌ předchozí verzi šablony či pluginu. Díky tomu se‍ můžeme vyhnout případným problémům způsobeným novou aktualizací. Plugin nám umožňuje vidět všechny ‌dostupné verze šablon a pluginů, a tak si můžeme vybrat tu, kterou chceme nainstalovat. WP Rollback⁢ pracuje s ​oficiálním repozitářem WordPressu, takže si můžeme být jisti tím, že budeme⁤ mít přístup ke všem dostupným verzím.

Proč používat​ WP Rollback

Existuje ​několik důvodů, proč je výhodné používat plugin WP Rollback. Zaprvé, nám umožňuje snadno se ‌vrátit ⁢na předchozí verzi, když se​ objeví problémy s aktualizací. Tím se vyhneme ztrátě času hledáním řešení ⁤nebo čekáním na opravu od vývojářů. Druhým⁤ důvodem je,⁢ že se nám při návratu na předchozí verzi neztratí žádná data, protože WP Rollback pouze vrátí předchozí verzi šablony či pluginu, aniž by něco mazal. Třetím důvodem je, že WP ‍Rollback je bezpečný plugin, který je podporován a udržován vývojáři.

Jaké jsou výhody používání pluginu

 • Jednoduchá instalace a používání
 • Možnost vrátit se na předchozí verzi bez ztráty dat
 • Dostupnost všech verzí šablon‌ a pluginů⁣ z oficiálního repozitáře WordPressu
 • Podpora a údržba vývojáři

Podobné pluginy jako je WP Rollback

 • Easy Theme and Plugin⁣ Upgrades
 • WP Downgrade
 • Advanced Automatic Updates

Instalace pluginu přímo⁢ v administraci

 1. Přihlaste se do administrace svého webu ⁤prostřednictvím WordPress
 2. Přejděte do⁢ sekce “Plugins” a klikněte⁤ na “Add new”
 3. Do vyhledávacího pole napište “WP Rollback” a klikněte na “Install Now”
 4. Po dokončení instalace klikněte na‍ “Activate”

 


 

Závěr: Plugin ‌WP Rollback je skvělým‍ nástrojem pro správu verzí šablon⁢ a pluginů ve WordPressu. Jeho použití nám umožňuje snadno a ⁤rychle se vrátit na předchozí verzi ⁣a vyhnout se případným problémům způsobeným novou aktualizací. Díky funkcím, jednoduchosti používání a podpoře vývojářů je WP Rollback výbornou volbou pro každého, ⁣kdo se chce vyhnout stresu a⁣ komplikacím při aktualizaci šablon a pluginů.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma