Jak ve WordPressu zobrazit příběh z Instagramu (Instagram Stories)

WordPress

Instagram Stories jsou populární způsob ⁢sdílení příběhů a momentů‍ ze života​ na sociální ⁤síti Instagram. Pokud provozujete webovou stránku či blog na platformě WordPress, můžete ‍tyto příběhy ⁤přenést přímo na svou stránku pomocí⁣ pluginu Web‌ Stories.‍ Tento článek vám představí, ‍jak ‌snadno a rychle ​můžete zobrazit‌ příběh⁣ z Instagramu na svém webu.

Co umí plugin Web Stories

Plugin Web Stories je nástroj vyvinutý speciálně pro WordPress, který vám‌ umožňuje zobrazovat příběhy z Instagramu přímo na svých stránkách. Plugin‌ funguje tak, ⁣že si automaticky ⁢stáhne‌ všechny Instagram Stories zvoleného účtu a vytvoří ‌z nich ​webový příběh. Příběh může obsahovat⁢ obrázky, videa a textové prvky, které si můžete⁤ upravit podle svých představ. Plugin také⁢ umožňuje přidání interaktivních prvků, jako jsou ‍ankety nebo odkazy na další obsah na vašem webu.

Proč používat Web ⁤Stories

Existuje několik důvodů, proč stojí za to používat plugin Web Stories pro‌ zobrazení příběhů z Instagramu na svém webu. Prvním důvodem je zvýšení engagementu uživatelů. ⁣Instagram Stories mají velkou popularitu a přenášení těchto příběhů na vaši⁢ stránku může zvýšit zájem uživatelů o váš obsah. Dalším důvodem je přidání interaktivity‌ na váš web. Díky možnosti přidat ankety nebo odkazy můžete zapojit své návštěvníky ke komunikaci a⁣ dalšímu prozkoumávání vašeho obsahu. Navíc, plugin Web ​Stories je ⁤snadno ovladatelný a nevyžaduje žádné programování, takže můžete přidávat a upravovat​ příběhy jednoduše ⁣a⁤ rychle.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Jednoduchá instalace a použití: Plugin‌ Web Stories je⁢ snadno dostupný a‍ instalovatelný přímo ⁢z ⁣administrace WordPressu. Nemusíte mít technické znalosti ani programovací⁣ dovednosti.
  • Pohodlné upravování ‍obsahu: Po stažení‌ Instagram Stories můžete⁣ jednoduše ‌přidávat, měnit nebo odstraňovat obrázky, videa a textové prvky. Můžete ‌si tak vytvořit unikátní příběh, který co nejlépe ⁣reprezentuje váš obsah.
  • Zvýšená interaktivita: Plugin umožňuje přidání interaktivních prvků do vašich příběhů, jako jsou ‍ankety nebo odkazy na další obsah.⁤ To pomáhá zájemcům zapojit se a ⁢prozkoumat váš‍ web blíže.

Podobné pluginy⁤ jako je Web‌ Stories

Kromě pluginu Web Stories existuje několik ⁤dalších podobných pluginů, které vám umožní zobrazit příběhy z Instagramu na vašem webu. Mezi‌ nejpopulárnější pluginy patří Instagram Feed, Smash Balloon a ‌Instagram Theatre. Tyto pluginy vám poskytují různé možnosti zobrazení příběhů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám ​a stylu vašeho webu.

Instalace pluginu přímo ‍v administraci

  1. Přihlaste se‌ do administrace svého⁣ webu na WordPressu.
  2. Přejděte na stránku ⁢”Pluginy”.
  3. Klikněte na tlačítko “Přidat nový”.
  4. ​Vyhledejte plugin “Web⁤ Stories”⁤ a klikněte na “Instalovat nyní”.
  5. Po instalaci klikněte na “Aktivovat plugin”.
  6. Plugin je nyní připraven⁤ k použití. Můžete ​začít vytvářet své vlastní příběhy ‍z Instagramu na svém webu!

 


 

Závěr: Plugin ⁢Web Stories je skvělým nástrojem pro zobrazení příběhů z Instagramu na⁣ vašem webu postaveném na ‍WordPressu. Díky tomuto pluginu můžete jednoduše⁤ a ⁢rychle přenést Instagram Stories na svou stránku ‍a zvýšit tak engagement uživatelů. ⁢Používání pluginu Web Stories má mnoho výhod, jako ⁢je jednoduchá instalace,⁣ pohodlné upravování obsahu a možnost přidání interaktivních prvků. Můžete si také vybrat z dalších podobných ⁤pluginů,‍ které nabízejí⁣ různé možnosti zobrazení příběhů z ‍Instagramu. Následujte naše instrukce a začněte právě teď své příběhy sdílet se světem!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma