Jak ve WordPressu sledovat zobrazení článků

WordPress

WordPress je jednou z nejoblíbenějších platforem pro publikování obsahu na internetu a⁤ je využíván⁢ miliony uživatelů po celém světě.‍ Když vytváříte ⁢svůj vlastní blog nebo webové stránky, je pro vás pravděpodobně důležité‌ sledovat, kolik lidí navštívilo váš obsah. Plugin Post Views⁣ Counter⁤ je⁣ nástrojem, který ⁣vám umožňuje jednoduše a ‌efektivně sledovat počet zobrazení vašich článků přímo v administraci⁤ WordPressu.

Co umí plugin Post Views Counter

Post ‌Views Counter ⁢je mocný a snadno použitelný plugin pro WordPress, který vám umožňuje sledovat počet zobrazení vašich článků. Jediná instalace a tento‌ plugin automaticky⁤ přidá počet⁤ zobrazení na ⁣každý⁢ vámi publikovaný​ článek. Můžete tak jednoduše‍ zjistit, které příspěvky mají⁢ nejvíce návštěvníků a které obsahy‌ mohou potřebovat další propagaci. ⁢Plugin také nabízí možnost zobrazit počet zobrazení na stránce,⁣ aby si vaši čtenáři mohli ‌také uvědomit popularitu jednotlivých článků.

Proč‌ používat Post ‍Views Counter

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit ‍použití pluginu Post Views Counter pro sledování zobrazení článků ve WordPressu. Za⁢ prvé, je to snadný a efektivní ⁣způsob, ⁤jak získat přehled⁤ o tom,‍ které články mají největší dosah a které by mohly potřebovat více pozornosti. ‌Za druhé, ⁢plugin‍ vám umožňuje zobrazovat počet zobrazení na vašich stránkách, což může být užitečné pro vaše čtenáře a motivující pro vás.​ Třetím důvodem je, ‌že Post Views Counter nabízí mnoho možností konfigurace‌ a přizpůsobení, abyste mohli plugin přizpůsobit svým potřebám.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Jednoduchá instalace: ⁣ Plugin Post Views‍ Counter je snadno dostupný v⁣ oficiálním repozitáři‌ pluginů WordPressu ⁤a můžete ho⁢ nainstalovat přímo z administrace​ svých stránek.
  • Přehledné sledování článků: Díky pluginu můžete snadno vidět,⁢ které z vašich ⁣obsahů mají nejvíce návštěvníků a jak se články vyvíjejí v čase.
  • Užitečné informace​ pro čtenáře: Plugin⁢ vám umožňuje zobrazit počet zobrazení⁢ na stránce,⁢ což může být užitečné pro vaše čtenáře a ukazuje jim, které články ⁢jsou nejpopulárnější.
  • Možnosti konfigurace a přizpůsobení: Post Views Counter nabízí mnoho nastavení​ a možností,​ které vám umožní plugin​ přizpůsobit⁣ vašim potřebám.

Podobné pluginy jako ​je Post Views ⁤Counter

Kromě Post Views ⁤Counter existuje i řada dalších pluginů, které vám umožňují ⁢sledovat zobrazení článků ve WordPressu. ⁤Některé z nich zahrnují WP-PostViews, Top ‍10, WP-Statistics a⁣ Jetpack. Každý z těchto ⁣pluginů má své vlastní funkce a výhody, takže je dobré​ zvážit, který z nich nejlépe⁢ vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Instalace pluginu přímo v administraci

  1. Otevřete administraci ​vašich stránek ve WordPressu.
  2. Přejděte na sekci “Plugins” a ⁤klikněte na ⁣”Add New”.
  3. Vyhledejte “Post Views‍ Counter”⁣ a klikněte na tlačítko “Install Now”.
  4. Po instalaci‌ klikněte⁤ na tlačítko “Activate” a plugin bude⁢ připraven k použití.

 


 

Závěr: Sledování zobrazení článků ⁣ve WordPressu je důležitým ⁤nástrojem ⁣pro každého, ⁢kdo se zabývá ‌publikováním obsahu na ⁣internetu. Plugin Post Views Counter je skvělým ​řešením pro ⁣ty, kteří ⁢chtějí sledovat návštěvnost svých článků přímo v administraci ‌WordPressu. Díky jednoduché instalaci, přehlednému​ sledování článků⁢ a možnostem konfigurace je tato aplikace‌ skvělou volbou pro každého, ⁢kdo ‌chce zlepšit a optimalizovat ⁣svůj ⁢obsah.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma