Jak ve WordPressu blokovat nevyžádanou poštu

WordPress

Nevyžádaná pošta, známá také jako spam, je otravným problémem, se kterým se ​potýkáme⁣ každý den. Společnostem a jednotlivcům přináší ztrátu času a peněz. ⁣Naštěstí existuje plugin Really Simple CAPTCHA, který dokáže účinně⁤ eliminovat nevyžádanou poštu na⁣ vašich webových stránkách. ⁢

Co umí‌ plugin Really Simple CAPTCHA?

Plugin Really Simple CAPTCHA je nástroj navržený pro ochranu ‌webových formulářů před nevyžádanými automatizovanými roboty, které mají za cíl odesílat spam. Tento plugin přidává⁤ jednoduchou CAPTCHA, což je test, který umožňuje rozlišit mezi skutečným ⁢uživatelem a automatizovaným botem. CAPTCHA na základě testu odhalí, jestli je odpověď vygenerována​ skutečným uživatelem nebo botem, a zabraňuje tak odeslání spamových zpráv.

Proč používat Really Simple CAPTCHA?

Existuje mnoho důvodů, proč⁤ byste měli používat⁣ plugin Really Simple CAPTCHA. Kromě eliminace nevyžádané pošty je tento ⁤ plugin‌ velmi snadno použitelný a není potřeba žádné hlubší technické znalosti. Plugin je také kompatibilní⁤ s nejnovějšími⁣ verzemi WordPressu‌ a funguje spolehlivě bez významného zatížení na rychlost načítání webových ⁣stránek. Tyto‌ vlastnosti ⁣ činí⁤ plugin Really‍ Simple CAPTCHA​ ideálním řešením pro všechny druhy webových stránek a uživatelů.

Jaké jsou výhody používání pluginu?

 • Zabraňuje odesílání nevyžádané pošty a spamu
 • Snadné⁤ použití bez potřeby⁣ technických znalostí
 • Kompatibilní ⁤s nejnovějšími verzemi WordPressu
 • Nezpomaluje načítání webových stránek
 • Ochrana před roboty a automatizovanými ⁢boty

Podobné pluginy jako​ je Really Simple ‍CAPTCHA

Kromě pluginu Really Simple CAPTCHA existuje ‍také mnoho⁤ dalších podobných nástrojů‍ dostupných pro ochranu webových stránek. Například Google‍ reCAPTCHA, Friendly Captcha nebo hCaptcha jsou další populární a účinné pluginy,‌ které lze použít⁣ na vašich webových ⁣stránkách pro snížení⁢ množství nevyžádané pošty a spamu.

Instalace pluginu přímo v administraci

 1. Přejděte do administrace svého WordPress webu
 2. Klikněte na záložku “Plugins” v levém menu
 3. Na ⁢stránce s pluginy⁤ klikněte na “Add New” (Přidat nový)
 4. Vyhledejte plugin ⁣Really Simple⁤ CAPTCHA
 5. Stiskněte tlačítko “Install Now” (Instalovat nyní) u pluginu ‍Really Simple CAPTCHA
 6. Po dokončení instalace aktivujte‌ plugin
 7. Nastavte plugin dle vašich preferencí

 


 

Závěr: Plugin Really ‍Simple CAPTCHA je praktickým a účinným nástrojem pro ochranu vašich‌ webových‌ stránek před nevyžádanou poštou a spamem. Jeho instalace a použití jsou snadné a bez náročných technických znalostí. Díky tomuto pluginu se můžete ‌ zbavit otravných spamových zpráv, šetřit čas a zlepšit uživatelskou zkušenost svých návštěvníků ⁤na webových‌ stránkách.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma