Jak v rámci WordPressu snadno a rychle změnit URL?

WordPress

Velmi často se stává, že se rozhodnete změnit nějaký aspekt svého webu‌ postaveného ⁢na platformě WordPress. Někdy se může jednat o změnu designu, ‍obsahu nebo dokonce i URL adresy. Právě změna URL adresy může ​být ⁢trochu větší ​výzva, protože byste měli aktualizovat odkazy i v historii příspěvků. Naštěstí existuje plugin Velvet Blues Update URLs, který vám může tuto práci velmi usnadnit.

Co umí⁣ plugin Velvet Blues Update URLs

Plugin Velvet​ Blues Update ⁢URLs je ⁤skvělým nástrojem pro snadnou a rychlou ‍změnu⁤ URL adres na ‍vašem ⁣webu postaveném na ​platformě WordPress.⁤ Jeho hlavní funkcí je upravit URL adresy, které se vyskytují v ⁤obsahu vašich⁢ příspěvků, ​stránek, vlastních polích a také v‍ navigačních menu. Plugin umí pracovat se všemi⁤ typy URL adres, včetně odkazů na⁢ obrázky ⁢a přílohy.

Kromě toho, Velvet ‍Blues‌ Update ‍URLs dokáže také změnit URL adresy v databázi, ⁢což se může hodit⁤ například ‌při přesunu webu na novou doménu. Plugin bude procházet vaši ⁣databázi⁤ a nahradí starou URL adresu⁤ novou, a to jak ve vašem obsahu, tak v kódu vašeho webu.

Proč používat⁣ Velvet Blues‌ Update URLs

Existuje​ několik ⁤důvodů, proč byste měli zvážit ‌použití pluginu Velvet Blues Update URLs při změně URL adres na vašem webu postaveném na WordPressu. Prvním důvodem je jeho snadná a intuitivní použitelnost. Stačí jednoduše nainstalovat plugin a ⁣spustit jej. Velvet Blues Update URLs je navržen tak,‍ aby​ byl ⁣přístupný ⁤i pro začátečníky a nevyžaduje žádné pokročilé technické znalosti.

Dalším důvodem je jeho⁢ rychlost a efektivita. Plugin je⁤ schopen vyhledat​ a nahradit všechny výskyty⁣ starých URL adres během několika sekund.⁣ To ⁣znamená, že nebudete ⁣muset​ ručně upravovat každý​ příspěvek nebo stránku.

Důležitý však je také fakt, že Velvet⁣ Blues Update URLs je bezpečný nástroj, ‍který nezpůsobuje poškození vaší webové stránky nebo ztrátu dat. Plugin byl otestován a je velmi oblíbený mezi uživateli WordPressu. Můžete tak mít⁤ jistotu, že vaše změny​ URL adres budou provedeny správně a bezpečně.

Podobné pluginy jako ‌je ⁣Velvet ‌Blues Update​ URLs

  • Better ⁤Search Replace: Tento ⁢plugin je podobný Velvet Blues Update URLs a umožňuje‌ vyhledávat a nahrazovat textové řetězce v celém obsahu nebo v různých databázových tabulkách.
  • Simple 301 Redirects: Pokud potřebujete přesměrovat⁢ starou URL adresu na novou,‌ tento plugin je ideální volbou. Jednoduše zadáte starou a novou URL adresu a ‍plugin ⁤zajistí, aby návštěvníci byli přesměrováni na správnou stránku.
  • Redirection: Tento plugin je‍ výkonným​ nástrojem pro správu přesměrování a 404 chyb. Můžete snadno vytvářet⁢ přesměrování, sledovat 404 chyby a provést ‌další pokročilé úpravy adres.

Instalace pluginu přímo ‍v administraci

  1. Přihlaste se do administrace svého‍ webu postaveného na‍ WordPressu.
  2. Přejděte do sekce “Pluginy” a klikněte‌ na “Přidat nový”.
  3. Vyhledejte plugin ⁢”Velvet​ Blues ‍Update URLs” ⁢a klikněte⁤ na tlačítko “Instalovat nyní”.
  4. Po dokončení instalace klikněte na ⁤tlačítko “Aktivovat”.
  5. Plugin je nyní připraven k použití. Naleznete ho v sekci “Nástroje”.

 


 

Závěr: Změna URL adres na⁣ webu postaveném na platformě WordPress nemusí být složitým a časově ⁢náročným úkolem. Plugin Velvet Blues Update URLs vám může tento proces výrazně usnadnit a urychlit.⁤ Díky ‍jeho ​jednoduchému ⁤použití a efektivitě budete mít URL​ adresy aktualizované v ⁢pouhých⁣ pár sekundách. Nebojte se tedy ‌výzvy změny ⁣URL adres a využijte plugin⁤ Velvet Blues Update URLs pro snadnou a rychlou úpravu vašeho​ webu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma