Jak upravit obsah na WordPress.com pomocí editoru

WordPress

V dnešní digitální době​ je nezbytné mít dobře upravený‌ obsah na⁢ vašem blogu ⁢nebo webové stránce. Naštěstí, WordPress.com nabízí skvělý⁤ plugin ‍nazvaný‌ WordPress.com Editing Toolkit, který vám umožní jednoduché a pohodlné úpravy obsahu přímo v‌ administraci.

Co umí plugin WordPress.com Editing Toolkit

Tento⁣ skvělý plugin poskytuje mnoho užitečných funkcí. Můžete jednoduše přidávat obrázky, videa, galerie a další mediální soubory do vašich‌ příspěvků nebo‍ stránek.‍ Díky ‌funkci natáčení obsahu ​je také jednoduché upravovat ​text a formátování přímo ‍na stránce, bez​ nutnosti přecházet ‍do textového editoru. Plugin také nabízí možnost používat ⁢pokročilé stavební bloky pro vytvoření atraktivního a ⁤dobře strukturovaného obsahu.

Proč používat WordPress.com ⁢Editing Toolkit

Hlavním důvodem, proč byste ⁤měli používat WordPress.com Editing Toolkit, je jeho​ jednoduchost a pohodlnost. Nejenže vám tento plugin usnadní úpravu obsahu, ale také vám ušetří čas. Místo toho, abyste‌ museli přecházet mezi různými stránkami a editorovat obsah zvlášť, můžete označením obsahu ‍editovat přímo na‌ stránce. Plugin také poskytuje přístup k různým nástrojům pro ⁣formátování textu, jako ​je‍ použití tučného písma, odrážkových seznamů​ a dalšího.

Jaké jsou ‌výhody používání pluginu

  • Zjednodušuje úpravu obsahu přímo na stránce bez nutnosti přechodu do textového editoru
  • Poskytuje možnost ‌přidávat obrázky, videa a další média přímo do ⁢obsahu
  • Nabízí ⁤pokročilé ⁢stavební bloky pro vytvoření atraktivního a strukturovaného obsahu
  • Ušetří ‍čas při úpravě‍ obsahu díky přímé editaci⁣ na stránce
  • Nabízí širokou ⁢škálu ‌formátovacích nástrojů ⁢pro textový obsah

Podobné ‌pluginy jako je WordPress.com Editing Toolkit

  1. Gutenberg
  2. Elementor
  3. Beaver‌ Builder

Instalace ​pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu⁤ WordPress.com Editing Toolkit je‍ velmi jednoduchá.⁤ Stačí se přihlásit ⁣do‌ administrace vašeho webu ⁢na WordPress.com a přejít do sekce Pluginy. Poté vyhledejte plugin⁢ “WordPress.com Editing Toolkit” a klikněte na tlačítko “Instalovat”. Po​ dokončení instalace plugin‍ na vašem webu bude ​připraven pro použití.

 


 

Závěr: Plugin WordPress.com Editing Toolkit‍ je⁤ skvělým nástrojem pro jednoduché‌ a pohodlné úpravy obsahu na vašem ⁢webu. Díky němu můžete ‌velmi snadno přidávat média, provádět úpravy‌ textu a strukturovat svůj obsah. Jestliže hledáte efektivní ‌způsob, jak upravovat‌ obsah na vašem‌ WordPress.com webu,​ rozhodně vyzkoušejte tento skvělý​ plugin.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma