WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak spravovat více webů a subdomén ve WordPressu

MainWP WordPress manager je výkonný nástroj navržený tak, aby usnadnil správu více webů. Panel správy vám umožňuje spravovat všechny vaše webové stránky z jednoho místa. Umožňuje vám také přidat další stránky výběrem různých balíčků. Stejným způsobem lze spravovat i subdomény.


Ovládání přímo z nástěnky

Se správcem MainWP WordPress můžete připojit více webů k centralizovanému dashboardu. To usnadňuje správu více webů bez vytváření více účtů. Nové stránky můžete přidat výběrem správného balíčku a názvu domény. Všechny weby jsou propojeny dohromady, takže změny provedené na jednom webu se projeví na všech připojených webech.


Více webů v jednom

Přidávání dalších webů je snadné se správcem WordPress MainWP. Jediné, co musíte udělat, je vybrat balíček, který chcete používat, a zadat název vaší domény. Zobrazí se seznam připojených webových stránek, který vám umožní vybrat, kde chcete svůj nový web zobrazit. Po přidání nového webu k němu můžete přistupovat z řídicího panelu výběrem webu ze seznamu. Jakékoli změny provedené na jednom webu se okamžitě projeví na všech připojených webových stránkách.


Přizpůsobení vzhledu

Vzhled spravovaných webů si můžete přizpůsobit tak, že v nabídce nastavení vyberete, pod jakými kategoriemi se mají jednotlivé weby zobrazovat. To vám umožní seskupovat vaše webové stránky na základě společných témat, což usnadňuje správu obsahu vašich webových stránek. Po přizpůsobení kategorií změňte všechna související výchozí nastavení v nabídce nastavení a vaše spravované webové stránky se ve výchozím nastavení zobrazí v příslušných kategoriích.


Skvělé pro majitelé více WordPressů

Správce MainWP WordPress je výkonný nástroj, který usnadňuje správu více webů WordPress z jednoho místa. Můžete přidávat nové stránky výběrem správného balíčku a názvu domény a všechny provedené změny se okamžitě projeví na připojených webových stránkách bez jakékoli práce navíc. Je to vynikající řešení pro každého, kdo spravuje velké množství WordPress webů!


Plugin je ke stažení a k aplikování v každé administraci WordPressu. Najdete jej v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »MainWP Child – Securely Connects Sites«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *