Jak snadno změnit vzhled přihlašovací stránky WordPressu

WordPress

Pokud jste se někdy pokoušeli přizpůsobit vzhled svého WordPress webu, jistě jste narazili na omezení při úpravě přihlašovací stránky. Standardní vzhled WordPress přihlašovací obrazovky může být poněkud neosobní a nudný. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak změnit vzhled této stránky díky pluginu nazvanému “Change WP Admin Login”.

Co umí plugin Change WP Admin Login

“Change WP Admin Login” je plugin navržený speciálně pro úpravu vzhledu přihlašovací stránky WordPressu. Jeho hlavní funkcí je umožnit uživatelům snadno přizpůsobit vzhled přihlašovací stránky podle svých potřeb a preference. Plugin nabízí možnost změnit pozadí, logo, barvy a mnoho dalších prvků, aby se přihlašovací stránka lépe hodila k celkovému designu vašeho webu.

Proč používat Change WP Admin Login

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit použití tohoto pluginu. Zaprvé, umožňuje vám vytvořit profesionální dojem tím, že přizpůsobíte přihlašovací stránku vašemu brandu. To může být důležité pro podnikatele a firmy, které chtějí udržet konzistentní vizuální styl na všech svých online platformách. Dále, plugin přináší jednoduchost použití a není třeba žádných pokročilých znalostí kódu, což z něj činí ideální volbu i pro začátečníky.

Podobné pluginy jako je Change WP Admin Login

Kromě “Change WP Admin Login” existují i další pluginy, které nabízejí podobné funkce. Mezi nejznámější patří například “Custom Login Page Customizer”, “LoginPress” nebo “Admin Custom Login”. Každý z těchto pluginů má své vlastní výhody a funkce, takže je dobré provést výzkum a zjistit, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace “Change WP Admin Login” je velmi jednoduchá. Stačí se přihlásit do administrace vašeho WordPress webu, přejít na stránku “Pluginy” a kliknout na tlačítko “Přidat nový”. Vyhledejte plugin “Change WP Admin Login”, klikněte na tlačítko “Instalovat” a poté na tlačítko “Aktivovat”. Po aktivaci pluginu najdete v nabídce na levé straně WordPressu možnost “Admin Login”, kde můžete provádět úpravy vzhledu přihlašovací stránky dle svého gusta.

 


 

Závěr: Změna vzhledu přihlašovací stránky WordPressu může přispět k lepšímu uživatelskému zážitku a posílit celkový dojem vašeho webu. Díky pluginu “Change WP Admin Login” je tato úprava snadná a přístupná i pro méně zkušené uživatele. Takže neváhejte a vyzkoušejte tento užitečný nástroj pro personalizaci vašeho WordPress webu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma