WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Zálohujte a obnovujte soubory WordPress, které vás nechají na pokoji

Už jste někdy slyšeli o zálohování webu WordPress? Je to velmi důležité! V případě, že na webových stránkách dojde k nějaké chybě, je obtížné chybu najít a opravit. Se zálohou můžete být klidní. Zálohujte celý web a ukládejte soubory do cloudu například na Dropboxu, Disku Google a tak dále. Můžete také vzít FTP nebo e-mail. A to vše zdarma!


Nejoblíbenější zálohovací plugin

Tento plugin je aktivní na více než 5 milionech webů po celém světě. Je proto nejoblíbenější a nejlépe hodnocený v kategorii zálohování souborů webových stránek. Jednodušší a nejbezpečnější způsob řešení ochrany webových stránek. Opravdu, tento plugin má nejvíce. Plugin byl testován na více než 3 milionech webových stránek a měl skvělé výsledky, které má k dnešnímu dni. Použití tohoto pluginu je snadné a ušetří spoustu času a úsilí při opravě neočekávaných chyb.


Proč je vhodné zálohovat data

Nedoporučuji riskovat. Zálohujte své soubory nebo veškeré své úsilí a můžete nenávratně ztratit své investice přes noc. Může přijít den, kdy vás někdo napadne (hackerský útok) a vaše webové stránky se zhroutí. Také se něco může stát vaší hostingové společnosti, a proto je dobré neztratit nic zálohováním. Bez záloh můžete opravdu ztratit všechno. Někdy se může také pokazit aktualizace. Tento plugin udrží vaše webové stránky v bezpečí. Soubory, včetně databáze, můžete zálohovat do cloudu a obnovit je jediným kliknutím.


Plugin je k dispozici pro redakční systém WordPress. Je k dispozici ke stažení v jakékoli webové administraci WordPress v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Budete jej vyhledávat pod názvem UpdraftPlus.


WordPress Tutorial

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *