Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Vlastní řazení příspěvků ve WordPressu

Tvorba webu Štítek:

Simple Custom Post Order je plugin pro WordPress, který umožňuje uživatelům snadno a rychle upravovat pořadí příspěvků na jejich webových stránkách. Plugin umožňuje uživatelům upravovat pořadí příspěvků pomocí drag & drop, což umožňuje rychlé a snadné upravování pořadí příspěvků. Plugin také umožňuje uživatelům upravovat pořadí příspěvků na základě jejich data vydání, názvu, autora nebo jiných kritérií. Plugin je velmi užitečný pro webové stránky, které mají velké množství příspěvků, které je třeba upravovat.


Snadné řazení příspěvků ve WordPressu

Simple Custom Post Order plugin umožňuje uživatelům WordPressu snadno a rychle řadit příspěvky podle jejich vlastního výběru. Plugin umožňuje uživatelům přetáhnout příspěvky do požadovaného pořadí, aniž by museli ručně upravovat datum publikování. Plugin také umožňuje uživatelům řadit příspěvky podle kategorií, aby se zajistilo, že se zobrazí ve správném pořadí. Plugin je velmi snadno použitelný a umožňuje uživatelům WordPressu rychle a efektivně řadit příspěvky podle jejich potřeb.


Jak využít plugin pro optimalizaci SEO

Simple Custom Post Order plugin je skvělým nástrojem pro optimalizaci SEO. Umožňuje vám upravit pořadí příspěvků na vašem webu, abyste mohli lépe využít klíčová slova a fráze. To vám pomůže zvýšit pozice ve vyhledávání a zvýšit návštěvnost vašeho webu. Plugin také umožňuje vytvářet kategorie a štítky, které vám pomohou lépe organizovat a strukturovat obsah. To vám pomůže zvýšit relevanci pro vyhledávací dotazy a zvýšit pozice ve vyhledávání. Plugin také umožňuje vytvářet meta popisky a titulky, které vám pomohou lépe vystihnout obsah vašeho webu a zvýšit jeho viditelnost ve vyhledávání. Simple Custom Post Order plugin je skvělým nástrojem pro optimalizaci SEO a může vám pomoci zvýšit návštěvnost vašeho webu.


Plugin se řazením příspěvků najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Simple Custom Post Order«. Stačí ho nainstalovat a můžete jej zdarma používat.

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web