WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak snadno přizpůsobit navigaci na WordPress webu

PageNavi je plugin, který vám pomůže vytvořit víceúrovňové webové stránky z příspěvků. Navigaci svého webu si můžete přizpůsobit přidáním odkazů na různé stránky. Dodává se s předem nakonfigurovanými rozvrženími pro různé typy obsahu. Můžete také nakonfigurovat, jaký obsah uživatelé uvidí na každé stránce.


Co všechno lze nastavit

Při vytváření nového webu pomocí PageNavi si můžete vybrat mezi několika předem vytvořenými šablonami společnosti. nebo si vytvořte svůj vlastní. Motivy vám pomohou navrhnout váš web se specifickým vzhledem a chováním pomocí hotových prvků a rozvržení. Každý prvek si pak můžete přizpůsobit tak, aby odpovídal vašim potřebám. Můžete například změnit logo, barvu pozadí, styl písma a další prvky stránky tak, aby odpovídaly značce vaší společnosti. Jakmile bude váš motiv připraven, budete moci publikovat svůj nový web – bez nutnosti kódování! Na každou stránku můžete přidat navigační odkazy pomocí vestavěných funkcí PageNavi. Můžete vytvářet odkazy pro různé typy obsahu, včetně článků, příspěvků, stránek, kategorií a značek. Každý typ odkazu má vlastní sadu možností, které vám umožní snadno zvýraznit konkrétní oblasti vašeho webu. Můžete také přiřadit odkazy na jednotlivé stránky nebo skupiny stránek v rámci vašeho webu pomocí štítků a nastavení cest. Jakmile vytvoříte odkazy pro každou stránku nebo skupinu stránek, můžete je přiřadit ke konkrétním umístěním nabídky pomocí nastavení cesty. Vaše odkazy se pak zobrazí jako klikací ikony na každé stránce vašeho webu!


Dostupný průvodce nastavením

Další užitečnou funkcí PageNavi je její schopnost vytvářet přizpůsobené webové stránky pro jakýkoli účel. K rychlému vytvoření nové šablony stránky se základním nastavením, jako jsou asociace kategorií a značek, loga a textových prvků, můžete použít režim průvodce pluginu. Poté můžete tuto šablonu stránky dále přizpůsobit pomocí nastavení štítků a cesty. Jakmile dokončíte úpravu šablony stránky, můžete ji publikovat přímo z rozhraní pluginu! To umožňuje rychlý způsob vytváření webových stránek pro použití v rámci jiných pluginů nebo témat.


Nejpopulárnější nástroj této funkce

PageNAví plugin je vynikající nástroj pro vytváření intuitivních navigačních systémů v rámci libovolné webové stránky nebo online aplikace. Poskytuje mnoho užitečných funkcí, které usnadňují přidávání odkazů nebo přizpůsobení konkrétních oblastí na vašem webu! Kromě toho, pokud je použit s režimem průvodce a vlastními šablonami, umožňuje PageNavi snadno rychle vytvořit jakoukoli webovou stránku, kterou chcete!


Plugin se zmíněnými funkcemi stáhnete v každé administraci redakčního systému WordPress v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »WP-PageNavi«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *