WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak snadno nahradit média ve WordPressu bez mazání

Media Replace je prémiový plugin wordpress vyvinutý společností Disq. Pomáhá vám nahradit mediální obsah ve vašich příspěvcích a stránkách. Toto je nezbytný nástroj pro všechny blogery, protože výrazně zlepšuje celkovou kvalitu vašeho webu. Díky tomu je také mnohem snazší údržba, protože můžete aktualizovat zastaralá média bez ztráty provozu.


Jaké soubory jdou nahradit

Výměna médií je užitečná pro výměnu médií v jakémkoli typu obsahu. Toto jsou příklady médií, která můžete nahradit: obrázky, videa, zvukové soubory a dokumenty. Můžete jej také použít k nahrazení výsledků vyhledávání funkčními odkazy nebo mrtvými odkazy. Tyto funkce z něj dělají nezbytný nástroj pro všechny blogery.


Nahrazení medií bez škodlivého mazání

The Media Replace zásuvný modul můžete použít k nahrazení obrázků, videí, zvuku a dokumentů. Před nahrazováním médií se povlečte prosím v prohlídce modulu Media Replace pro přistoupit k možnostem nahrazení obrázků a video souborů nebo dokumentů. Mohli byste také upravit hlasité složky nebo kliky k článku nebo stránkám na úhlad nahrazení vašeho zvuku nebo dokumentu.


Už nikdy nemažte důležitý obsah

Plugin Media Replace wordpress je neocenitelným nástrojem pro efektivní a efektivní nahrazení médií na vašem webu. Může vám pomoci aktualizovat zastaralá média, aniž by to ovlivnilo výkon vašeho webu. Zkuste to použít ještě dnes!


Plugin na nahrazení médií bez škodlivého mazání najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Enable Media Replace«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *