WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Online výdělek pro webmástery o kterým jste ještě nejspíš neslyšeli

Má Vaše stránka nízké nebo žádné příjmy? Vydělává Váš web jen pomocí reklamy? V tom případě mám pro Vás zajímavý tip na nový výdělek pro webové stránky. Řekneme si v tomto článku, jak si můžeme vydělat se svojí webovou stránkou nejen pomocí reklamy. Výdělek který Vám může vynést i tisíce korun měsíčně. Díky online výdělku už nebudete svůj web mít jen, aby se neřeklo. Začněte nový výdělek pro majitele webu ještě dnes.


Jak si snadno vydělat?

Vydělávají Vaše reklamy málo? Nevadí. Zkuste si vydělat pomocí zveřejnění PR článků. PR články jsou články, které slouží pro propagaci webových stránek a k získání zpětného odkazu. Díky PR článkům můžete získat nové návštěvníky nejen z přečtení článku návštěvníkem, ale také se mohou zlepšit Vaše pozice ve vyhledávání. Se zpětným odkazem v článku vedoucí na Váš web zlepšíte své SEO skóre. Je to jako by Váš web dostal doporučení od nějakého webu. Čím více tzv. doporučení (tedy získání zpětného odkazu), tím lepší bude pozice ve vyhledávání a to vede k vyšší návštěvnosti. Jako majitel webovek bychom měli sbírat takovéto PR články zejména od kvalitních webů. To o čem si dneska povíme, je zveřejnění PR článků na svůj web za určenou odměnu kterou si sami nastavíme. Můžete získat stovky až tisíce za jeden publikovaný PR článek na Vašem webu.


Podmínky PR článků

Aby jste si mohli vydělat zajímavé částky, je třeba mí už něco za sebou. Váš web musí mít za poslední dobu alespoň 500 návštěvníků za měsíc. Splňujete tuto podmínku? V tom případě je pro Vás tento výdělek vhodný. Je to jediná podmínka kterou musíte splnit. Další faktory ovlivní konečnou cenu zveřejnění PR článku na Vašem webu. Jedním z nich je například technologická kvalita Vašeho webu a druhým je obsahová část (komentáře u článků, množství článků a podobně). Dosáhnete-li dobrého hodnocení těchto dvou faktorů, můžete si říct více peněz za publikování PR článku. Neměli bychom stanovit příliš nízkou cenu, aby web nebyl PR články zaspamován.


Kde získat zaplaceno

I já jsem svůj web nabídl pro zveřejnění cizího PR článku na svém webu. Minimální cena je v současné době více než 100,-Kč/článek. Většinou však najdeme PR články i za tisíce. Stačí pouze zaregistrovat svůj web na portálu, splnit jednu podmínku a vyplnit informace o svém webu. Pak už jen stačí čekat na nové nabídky. Nabídnout Váš web pro publikování článků za peníze můžete na webu www.whitepress.cz. Dostupné nejen pro ČR, protože se jedná o mezinárodní společnost z Polska, která nabízí výdělek v celkem 23 jazycích a nadále přibývají.


WordPress Tutoriál

2 komentáře

  1. Já používám stovkomat k získání zpětných odkazů z PR článků a jsem spokojenej. Je to rychlé a dávají záruku 5 let, že to bude minimálně zveřejněno pokud není stanoveno jinak. Najdete tam možnost publikace PR článků od 200,-Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *