WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak se živit blogováním?

Vytvoření osobního blogu je fascinující dobrodružství. Může odhalit Vaše skutečné vášně, pomoci Vám lépe porozumět sami sobě, naučit se propagovat svou značku a co je nejdůležitější, zvýšit Vaši osobní a profesní sebedůvěru. Tak na co čekáš? Spojte potěšení s užitečností a založte si svůj vlastní blog!


Blogování jako pohádkový sen

Blogování je jednou z nejoblíbenějších činností a vydělávat peníze blogováním je sen. Svoboda pracovat kdykoli a kdekoli, jako v pohádce se šťastným koncem. Každý s tímto snem by si však měl uvědomit, že pouhé psaní dobrých článků Vám nic dobrého nepřinese. Na následujících řádcích Vám ukážeme způsoby, jak si přivydělat pomocí webu.


O čem psát blog

Nebojujte od nuly a diskutujte o tématu tak, aby si čtenáři z článku vždy něco odnesli. Můžete je vzdělávat, bavit, přimět ho k zamyšlení, být návštěvníkům užitečný, řešit jejich problémy, ukázat jim něco nového. Nezapomínejte také na to, čeho chcete svým blogem dosáhnout.


Relevantní obsah jako klíč k úspěchu

Píšete blog a chcete, aby byl magnetem pro návštěvníky? Už Vás nebaví psát články do virtuálních šuplíků? Jedinou cestou je relevantní obsah – zajímavý a užitečný pro Vaši cílovou skupinu. Když tento typ obsahu vyladíte na základě SEO, může Vám přinést krásnou organickou návštěvnost.


Neblogujte o všem

Místo toho, abyste se snažili blogovat o „všem“, je lepší zaměřit se na jedno nebo dvě témata, správně – originální, z jiného úhlu, do hloubky. Samozřejmě pracujte na oblastech, které Vám dělají radost. Pod tímto návrhem si můžete představit cokoliv. Nepište věci, které se Vás netýkají. Rychle ztratíte zájem úplně a s největší pravděpodobností skončíte s blogem plným info balastů bez přidané hodnoty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *