Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak přidat tlačítko zavolat na WordPress web

Tvorba webu Štítek:

Chtěli by jste, aby Vaši návštěvníci Vám zavolali a nemuseli tak vyplňovat a hledat kontaktní formulář na webu? Pokud na Vaší stránce jsou pomocí mobilního telefonu, nebude to nic složitého. Díky tomuto pluginu Vám mohou zavolat.


Tlačítko volat do části webu

Plugin Vám vygeneruje tlačítko volání pro všechny návštěvníky z mobilu přímo do spodní části Vaší webové stránky. Dostupné je to pouze pro mobilní návštěvníky. Nechte si zavolat pouhým kliknutím na tlačítko. S tímto pluginem mohou Vaši návštěvníci zapomenou na složité kopírování, vkládání nebo zapamatování telefonního čísla. Snadnější už to nemůže být. Nastavení je velmi jednoduché. Povolte a zadejte své telefonní číslo a je to!


Upravitelný vzhled tlačítka

Chcete-li do tlačítka přidat libovolný text, je to možné. Zadání textu je zcela volitelné a v případě, že to necháte prázdné, zobrazí se návštěvníkům Vámi upravitelné a krásně vypadající kruhové tlačítko telefonu. Barvu tlačítka a celkový vzhled můžete snadno změnit a přesunout ho na libovolnou část webové stránky. Vybrat si můžete i podstránky, kde tlačítko bude viditelné.


Premium verze pluginu

Prémiová verze pluginy nabízí ještě mnohem více. Přidat můžete další funkce jako jsou SMS, e-mail, WhatsApp, Mapy, odkazy a podobně.


Plugin najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« ihned po přihlášení. Vyhledat ho můžete pod názvem »Call Now Button«.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.