WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přidat tlačítka sdílet pro sociální média

V tomto článku se dozvíte, jak jednoduše přidat tlačítka pro sdílení z nejpouživanějších sociálních sítí. Tlačítko sdílet můžete přidat před nebo za článek. To může vést k většímu zapojení návštěvníků webové stránky. Ti mohou Váš obsah jednoduše sdílet na svém sociálním profilu jako je například Facebook, Twitter a podobně. To může vést k větší návštěvnosti pro sdílený příspěvek.


Nejpoužívanější sociální média

S tímto pluginem můžete svůj obsah sdílet na více než 100 dalších webů, aplikací pro sdílení a sociálních mediích. Plugin nabízí propojení s Facebookem, Twitterem, Pinterestem, WhatsAppem, LinkedIn, Tumblr, Reddit, WeChat, YouTube a podobně. To je jen pouhý zlomek, s čím se dá web propojit a proto tento plugin je tím nejoblibenějším pluginem pro sdílení na sociálních mediích od roku 2006. Plugin přidá na web také tlačítko sledovat pro sociální sítě jako je Instagram, YouTube, Discord, Snapchat a podobně.


Sdílení v každém příspěvku

Plugin stačí pouze stáhnout, aplikovat a nastavit potřebné informace a nastavení o sdílení. Vyberete si, jaká sociální média chcete mít pro sdílení u každého publikovaného příspěvku. Můžete vložit pouze ta, která chcete a dávají Vám smysl. Můžete samozřejmě upravit i vzhled a ikonky pro sociální média a udělat tak doplněk něčím zajímavějším.


Plugin najdete za pomoci vyhledávání v každé administraci WordPressu v kategoii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem AddToAny Share Buttons.


Související téma:

Přihlášení do WordPressu pomocí sociálních sítí
Jak přidat facebook messenger na WordPress web
Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu
Jak dá na web tlačítko To se mi líbí (like) a sdílet


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *