WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přidat seznam videí z YouTube na WordPress

Máte svůj vlastní YouTube kanál a chtěly by jste ho vložit se všemi Vašimi videi na WordPress stránku? Mám pro Vás skvělé řešení. Můžete sdílet svůj kanál z YouTube na WordPress webu a vytvořit tak galerii videí. Dokonce lze přidat i živý přenos a promítat jej na WordPressu.


Výdělek z videí na YouTube

Na YouTube najdete řadu influencerů (YouTuberů), kteří si svými videi vydělávají slušné peníze díky reklamám od společnosti Google. K tomu, aby jste na YouTube mohly takto vydělávat, musíte splnit určité podmínky. Celkem jsou dvě. Tou první je mít alespoň 1000 sledujících a tou druhou, že si lidé musí přehrát v součtu minimálně 4000 hodin. Splněním těchto podmínek můžete inkasovat odměnu z reklamy zobrazené ve Vašich videí.


Playlist YouTube kanálu na web

Nyní víte, co je potřeba k zisku za reklamy na YouTube. Sehnat tak velký počet shlédnutí a sledujících může být celkem obtížné a to obzvlášť, když teprve začínáte. Vlastníte-li web s redakčním systémem WordPress, můžete svá videa prosazovat i na Vašem webu. To může zvýšit počet sledujících a celkové shlédnutí videí. Můžete nainstalovat jednoduchý plugin a udělat si propracované playlisty z Vašeho YouTube kanálu přímo na Vaší webové stránce a tím podpořit svou tvorbu.


Plugin si sami můžete zdarma vyzkoušet a případně i nadále užívat. Naleznete ho v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod velmi dlouhém názvem »Embed Plus Plugin for YouTube, with YouTube Gallery, Channel, Playlist, Live Stream, Facade«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *